Kingdom Come Deliverance – опис кінцівок гри

48

У цій статті ми розберемо всі основні сюжетні кінцівки Kingdom Come Deliverance і розповімо умови, необхідні для їх отримання.

HEAVY SPOILER AHEAD BRING UP DOCK CABLE! Одразу попереджаємо, що у статті маса спойлерів, тому якщо ви плануєте самостійно проходити середньовічну RPG від Warhouse, то рекомендуємо пропустити цей матеріал, щоб не псувати собі враження від гри.

Якщо ж ви зловили критичний баг в сюжетному квесті і не можете продовжити проходження Kingdom Come Deliverance або хочете дізнатися про спосіб одержання секретної кінцівки, то, сподіваємося, наша стаття відповість на всі ваші запитання.

До речі, якщо у вас виникли проблеми з проходженням гри, можете , в якому описані способи виживання в суворому світі середньовіччя.

Основна кінцівка

Подобається вам це чи ні, але всупереч очікуванням у грі всього одна основна кінцівка. Звичайно, практично всі з 14 сюжетних квестів Kingdom Come Deliverance можна пройти різними способами, результат завжди один. Розробники свідомо пішли на цей крок, так як весь сюжет гри будується на основі історичних документів і реально існували подій у середньовічній Богемії. Детальніше про історичних персонажів гри і Королівство Богемія ви можете прочитати .

Kingdom Come Deliverance концовки Генри

У фіналі гри Индржиху доведеться брати в облогу фортецю Тальмберг, яку захопив Іштван Той, який взяв у заручники пані Стефанію і Радцига Кобилу. До речі, за сюжетом виявиться, що Радциг – це рідний батько Индржиха, а сам Индро не простий замурзаний селянин, а титулований дворянин.

Штурм фортеці починається з завдання «Слово треба тримати», у фіналі якого проводиться обмін полоненого сина Іштвана Еріка на Стефанію і для безпечного втечі з замку Той забирає з собою пана Радцига. Тут примітний епізод, коли Іштван дражнить Индржиха батьківським мечем, але не повертає назад. Очевидно, що надавати йому по щам і забрати батьківський меч можна буде у Kingdom Come Deliverance 2, який обов’язково вийде. Після вражаючих продажів гри у цьому немає ніяких сумнівів.

Kingdom Come Deliverance злодей

Разом з паном Птачеком Індржих відправляється слідами Іштвана і зустрічає свого справжнього батька, якого, стримавши свою обіцянку, Той відпустив. Після душевного діалогу починаються титри, і начебто гра вже закінчилася, а ні, потім ми бачимо невеликий пролог і вирушаємо в нову подорож! Індржих і Птачек під пафосну музику і ще більш пафосно вдивляючись удалину, їдуть визволяти короля Вацлава з полону Сигізмунда. The End.

Після завершення основної сюжетної лінії гравець зможе отримати відразу три досягнення:

  • «Кінець» — відкривається автоматично після епілогу
  • «Незайманий» — закінчити сюжет, зберігаючи целібат і залишаючи в френдзоне всіх дам в грі
  • «Милосердний» — дається при отыгрыше ролі пацифіста

Секретна кінцівка

Крім основного фіналу у Kingdom Come Deliverance є ще додаткова кінцівка, яку можна відкрити в самому початку. Для цього в пролозі необхідно порушити закон: побийтеся з місцевими жителями або обворуйте кого-небудь прилюдно, а при розмові зі стражником скажіть, що у вас немає грошей і готові понести покарання у в’язниці.

В темниці почнеться ролик, після якого відкриється додаткова кінцівка і стане доступний трофей «Палій».

Скачати Kingdom Come Deliverance можна в Стиме, а якщо ви ще не визначилися, чи варто купувати гру, радимо прочитати про і .

Джерело: http://skisoft.com.ua/