Kingdom Come Deliverance – 5 причин ненавидіти гру

83

Kingdom Come Deliverance – безумовно знаковий для жанру рольових ігор проект, але при цьому також одна з найбільш спірних ігор цього року.

Раніше ми вже опублікували статтю, де , тепер можна перейти до недоліків, які не дозволяють нам рекомендувати гру всім геймерам без винятку.

Перед тим, як завантажити Kingdom Come Deliverance в Стиме, ми рекомендуємо прочитати обидві статті, щоб визначитися, вам сподобається гра чи ні.

Достоїнства = Недоліки

Як не парадоксально, але безліч достоїнств гри можна віднести до недоліків, які будуть викликати нудьгу і роздратування під час ігрового процесу, тому причини любити і ненавидіти Kingdom Come Deliverance схожі в обох статтях.

Гра вимагає від геймера посидючості, активної інтелектуальної діяльності та толерантність до багам. Те, що проект не слід сучасним трендам, трохи архаїчна і уникає багатьох ігрових умовностей – далеко не для всіх гравців буде однозначним плюсом.

Баги, помилки і ще раз баги

Основна претензія до гри Kingdom Come Deliverance – це відсутність ретельного тестування проекту, що виражається в різних баги. Баги можуть бути самі різні: забавні, коли персонажі починають ходити по повітрю або ж дуже неприємними, якщо не спрацює скрипт, з-за чого не можна буде виконати квест. Насправді відсутність технічної полірування – це досить поширене явище для таких великих рольових ігор. Можна згадати той же Відьмак 3, який отримав більше десятка патчів. Та ж історія і з грою Warhouse Studios можна очікувати не меншу кількість оновлень, поки проект прийде в повністю іграбельне стан.

Kingdom Come Deliverance баги

Якщо ви готові миритися з багами, то можете Kingdom Come Deliverance купити прямо зараз, всім іншим гравцям рекомендуємо почекати пару місяців, щоб потім придбати пропатченную гру.

Зайвий реалізм

Розробники перед релізом Kingdom Come Deliverance в 2018 році позиціонували гру як найбільшу реалістичну RPG, що ж, до їх честі можна сказати, що вони не збрехали. Ось тільки зайва тяга до реалізму може зіпсувати нерви і сильно дратувати. Середньовічний тамагочі, в якій вам потрібно їсти, спати, стежити за своїм одягом, митися в купальнях – це лише половина всіх бід. Найбільше неприємностей викликає абсурдна система збережень, для якої необхідно пити шнапс, щоб зберегтися. Дуже неприємно випадково розбитися з обриву, або зловити виліт гри на робочий стіл і втратити близько години ігрового прогресу.

Kingdom Come Deliverance местность

А що вже говорити про систему алхімії, де для приготування зіль необхідно протягом декількох хвилин сидіти над алхімічним верстатом і ретельно дотримуватися інструкції з книг. Ах, так, щоб читати книги потрібно ще заздалегідь навчитися грамоті.

Історично достовірний сеттінг

Весь сюжет гри будується на реально існуючих події в середньовічній Чехії, тому основними супротивниками гравці виступають рідкісні звірі й люди з різними типами броні і зброєю. Цей аспект робить гру унікальною, але при цьому не можна заперечувати, що багатьом гравцям такий підхід здасться нудним. Забудьте про барвистих битвах з драконами з Skyrim або з велетнями з Відьмака 3, тут такого і близько чекати не доводиться. Протистояти вам будуть одні і ті ж двоногі противники, що позбавляє гри різноманітності. Єдине, що рятує – це унікальна бойова система, але і з нею все неоднозначно.

Kingdom Come Deliverance боевая система

Проблеми бойової системи

Бойова система відрізняється хардкорностью, вимагає ретельного підбору спорядження перед боєм і граничної концентрації при битві навіть з рядовими супротивниками. Подібний реалістичний підхід до боїв і високі вимоги Kingdom Come Deliverance до гравця – не головна проблема бойової системи. Навпаки, саме бойова система нам здається одним з головних плюсів проекту, але і в ній є об’єктивні недоліки.

Kingdom Come Deliverance проблемы боевой системы

Боївка заточена під дуэльные битви, тому виникає проблеми в тих випадках, коли Индржиху протистоять відразу 2 або 3 противника. У вас немає розмашистих ударів, щоб вразити одразу кілька опонентів, тому постійно доводиться фіксуватися на кожному супернику по черзі. А адже вони не джентльмени і не погребують гупнути головного героя мечем в спину або в бік, поки той захоплено бореться з іншим ворогом, що сильно ускладнює проходження Kingdom Come Deliverance. Окремий пекло – це масові битви з участю кількох десятків NPC — тут, як кажуть, без коментарів.

Невдалий фінал

Kingdom Come Deliverance володіє просто сміхотворним бюджетом для гри такого розмаху (близько 5 мільйонів $), що позначилося на деяких моментах проекту: велика кількість багів і проседающий фінал гри.

Можливо, розробники обледащіли під кінець розробки або просто не встигали повністю закінчити Kingdom Come Deliverance до дати виходу, але у фіналі на гравця вивалюють ряд нудних, примітивних квестів. Ну і кінцівка в стилі «Продовження» – це теж ще те знущання, особливо враховуючи, що продовження вийде як мінімум через два роки.

 

Джерело: http://fuck-hack.com/