Kingdom Come Deliverance – 5 причин любити гру

71

Для всіх любителів хардкорних і нелінійних RPG нарешті настали радісні новини – 13 лютого вийшла гра Kingdom Come Deliverance, яка нехтує усіма актуальними трендами і пропонує унікальний ігровий досвід.

Жодних лутбоксов, донатов, DLC і іншого сміття, якщо ви скачаєте Kingdom Come Deliverance в Стиме, то отримаєте сотню годин захоплюючої історії і незвичайного геймплея. Гра залишалася темною конячкою до самого релізу, але вже протягом декількох днів після дати виходу Kingdom Come Deliverance посідає першість серед найпопулярніших ігор в Steam і Twitch.

У цій статті ми розберемо основні причини успіху ігри і розповімо, чому Kingdom Come Deliverance – це одна з головних рольових ігор останніх років.

Історично достовірний сюжет

Сценарій гри відрізняється від звичних, клішованих сюжетів RPG, де головний герой повинен врятувати в черговий раз людство. Тут ви не побачите звичних демонів, орків або стародавніх богів, т. к. головна особливість гри – історична достовірність. За сюжетом гри доведеться в ролі звичайного селянина на ім’я Індржих взяти участь в конфлікті на території середньовічної Чехії.

Гра наочно ілюструє побут середньовічного суспільства: дворяни, кати, духовенство, селяни – всі соціальні верстви і їх спосіб життя показано максимально реалістично. По своїй суті Kingdom Come Deliverance – це інтерактивний підручник, гід по світу середньовіччя.

Нелінійність

Слідуючи традиціям культових RPG старої школи, гра пропонує декілька способів вирішення практично всіх, навіть самих тривіальних квестів. Якщо необхідно усунути супротивника, то з ним можна битися на мечах, придушити уві сні або отруїти їжу – це лише невеликий приклад, т. к. методи проходження варіюються від квесту. Крім цього будь-яке завдання можна виконати без кровопролиття, так як гнучка рольова система дозволяє відігравати як кровожерного убивцю, так і красномовного дипломата.

Kingdom Come Deliverance нелинейность

Тільки не забувайте, що всі квести впливають на репутацію головного героя і мають наслідки, тому напакостивши ігровому персонажу не варто дивуватися, якщо він не захоче допомагати Индржиху, а то і зовсім нападе на того з зброєю.

Хардкорних реалізм

Kingdom Come Deliverance в 2018 році пропонує практично унікальний підхід до хардкору. В цій грі доведеться спати, їсти, стежити за зовнішнім виглядом героя. Навіть система збережень абсолютно безжальна до гравцеві: ви можете зберегтися тільки з допомогою алкогольного напою шнапсу, а якщо ним зловживати, то можна заробити алкогольну залежність. Тому вже з’явилися на Kingdom Come Deliverance чити, що дозволяють зберігатися в будь-який час.

Kingdom Come Deliverance реалистичность

Але чи приносить великі проблеми хардкор в грі? Можливо, але при цьому він генерує просто чудові сценки. Наприклад, ви вирішили відправитися на полювання, оступилися, впали в яр, зламали ноги, і у вас почалася кровотеча.

Окей, побігли до лікаря, а він не хоче з вами розмовляти, так як ви по вуха в кровищи і грязюці, після чого Индржиху не залишається нічого, крім як прийняти героїчну смерть від кровотечі. Сходив на полювання, називається. І таких незаскриптованных ситуацій у грі маса.

Унікальна бойова система

На перший погляд боївка гри може здатися аналогічної тієї, що ми бачили в Skyrim при грі від першої особи. Але вже перший бій розставляє все по своїх місцях: п’ять напрямків атаки, декілька видів зброї і можливість використовувати стусан ногою аки Дюк Нюкем. Кожен бій нагадує головоломку, оскільки необхідно постійно вводити противника в оману, змінюючи в останній момент напрям атаки, бити по слабких місцях ворога і майстерно відбити його удари.

Kingdom Come Deliverance боевая система

Кілька годин гри і ви неодмінно полюбите цю бойову систему, навіть при тому, що з боку вона може виглядати непоказною.

Графон

Kingdom Come Deliverance графика

Після свого виходу Kingdom Come Deliverance може по праву називатись однієї з найкрасивіших ігор: реалістичне об’ємне освітлення, відмінна деталізація всіх об’єктів в грі, прекрасні і такі рідні для слов’ян пейзажі полів і лісів. При цьому у Kingdom Come Deliverance системні вимоги задоволені щадні, тому можна насолоджуватися грою на високих налаштуваннях графіки навіть на застарілих комп’ютерах.

Власники консолей теж не залишилися обділені. На PS Pro графіка відповідає середньо-високим налаштувань і радує стабільним фремрейтом.

Джерело: http://chvv.com.ua/