KGB Spy 4.2.1.804 x86-x64

98

KGB Spy — шпигун, який буде стежити за всім, що відбувається на тому комп’ютері, де він встановлений. Зручно контролювати на яких сайтах проводять свій час ваші діти і листування недобросовісних дружин/чоловіків.

У даний момент проведений ребрендинг програми. Сайт працює,але пропонує завантажити Mipko Personal Monitor, не KGB Spy.

Причому особисто я не впевнений, що функціонал залишився на тому ж рівні, що був у KGB Spy, цілком можливо, що під тиском нової проги прибрали потрібні фічі.)

Версія: 4.2.1.804
Розробник: Red Software
Мова інтерфейсу: Мульти, є російська
Клізма: Є

Опис:
Останнім часом Вам стало здаватися, що Ваша кохана людина щось приховує від Вас? В його асьці не зберігається ні одного повідомлення, всі файли з комп’ютера були перекинуті на флешку, в Інтернеті він працює тільки тоді, коли Вас немає поруч!
Продажу вашої фірми впали на 50% і кращий менеджер став себе іноді неадекватно вести? Коли ви входите, він що то судорожно натискає на клавіатурі!
Ви не можете зрозуміти, що відбувається. Ми не пропонуємо Вам шпигувати за дитиною, коханою людиною або співробітником — ми пропонуємо Вам надійного помічника в отриманні необхідної інформації — клавіатурний шпигун KGB Spy. KGB Spy розгадає всі секрети!
Принцип дії «клавіатурного шпигуна»
«Як він працює?» — з подивом скажете Ви, коли отримаєте лист з докладним звітом про роботу користувача на комп’ютері від KGB Spy на свою електронну скриньку. KGB Spy справляється зі своїми обов’язками навіть краще ніж знаменитий агент 007 Джеймс Бонд.
Функціональні можливості програми дозволяють Вам встановити невидимий режим роботи KGB Spy, так що ніхто й не здогадається, що за ним стежить справжній «клавіатурний шпигун». KGB Spy непомітно стежить за роботою комп’ютера: записує вводиться з клавіатури інформацію, дані з буфера обміну, проводить моніторинг відвіданих сайтів.
Зібрана в ході моніторингу інформація зберігається в базу даних, до якої ви маєте доступ. Ви можете отримати на свою електронну скриньку лист з докладною інформацією про те, хто, коли і що робив на комп’ютері. Вам просто потрібно буде час від часу заглядати в свою пошту.

Зручний і зрозумілий інтерфейс:
• Ми постаралися зробити інтерфейс KGB Spy максимально зручним і зрозумілим всім, навіть початківцям комп’ютерним користувачам.

Перехоплення натиснутих клавіш на клавіатурі
• KGB Spy зберігає в лог всі клавіші, які користувач натискає на клавіатурі.

Запис знімків екрану (скріншотів)
• KGB Spy записує не тільки вводиться з клавіатури інформацію і дані з буфера обміну, але також робить знімки екрану (скріншоти).

Перехоплення ICQ, Qip, Mail.ru Agent та ін.
• KGB Spy перехопить всі повідомлення в найбільш поширених програмах обміну миттєвими повідомленнями, такими як Icq, Miranda, Qip, Yahoo! Messenger, Windows Live Messenger, Skype, Google Talk.

Моніторинг буфера обміну
• Однією з основних функціональних можливостей програми є спостереження за змістом інформації в буфері обміну, з якими працює кожен без винятку користувач комп’ютера.

→ Моніторинг відвіданих веб-сайтів
→ Програма має два режими роботи: видимий і невидимий. Причому якщо Ви виберіть невидимий режим, то користувачі не помітять роботи KGB Spy.
→ Моніторинг запуску і закриття програм
→ Відстеження включення/виключення/перезавантаження комп’ютера
→ Повна підтримка мультипользовательская
→ Неважливо скільки у вашій системі користувачів. KGB Spy може стежити за окремими, наприклад, дітьми або всіма.
→ Повідомлення на електронну скриньку про набір заборонених слів
→ Якщо користувач набере сигнальне (заборонене), то KGB Spy позначить цю запис у протоколі спеціальною міткою або надішле вам повідомлення по електронній пошті.
Системні вимоги:
Процесор: 1 GHz
Пам’ять: 256 Mb
Система: Windows XP/2003/Vista/2008/Windows 7
Платформа: х86 / x64

Лікувальні процедури:
Перед установкою рекомендується відключити антивірусне програмне забезпечення, т. к. програма працює як справжній троян!
Можливо, потрібно буде внести програму у виключення антивіруса.
1]Встановити програму
2]Запустити встановлену програму, ввести дані ключа з текстового файлу роздачі
3]Користуватися!

KGB Spy 4.2.1.804 x86-x64

KGB Spy 4.2.1.804 x86-x64

KGB Spy 4.2.1.804 x86-x64

Скачати Pass: happy-hack.ru