KeyWordKeeper 4.2.4 + 5 beta 5

95

KeyWordKeeper — безкоштовна програма / утиліта, призначена для обробки текстових баз ключових слів. Програма призначена для операційної системи Windows (перевірено на Windows XP SP2). Програма не вимагає установки. Для роботи з програмою потрібно просто скопіювати exe-файл в потрібну директорію з текстовими базами.

Програма має декілька функцій, щоб вибрати одну із них, потрібно клікнути на відповідний перемикач у вікні програми. Саме тоді перед Вами з’явиться потрібний модуль програми. Під час роботи будь-якого модуля сам модуль не регаирует на дії користувача. Не хвилюйтеся, програма не повисла, вона працює. Про роботу програми можна судити по двигающейся смужці процесу або змін вихідного файлу(ів). Значення індикатора процесу при роботі будь-якого модуля лише показує, що той працює і нічого більше, тобто якщо один файл обробляється довго, то пролоска процесу пробіжить по колу кілька разів. Під час роботи одного модуля можна запустити кілька інших модулів, однак цього робити не рекомендується. Краще запустити окрему копію програми і в ній робити те, що потрібно. Всі модулі (крім модуля «Елементарна чистка») за кінець файлу вважають мвол з кодом 26, тому (і не тільки тому) рекомендується використовувати модуль «Елементарна чистка» перед роботою з іншими модулями.

Будь-які файли в директорії з програмою нею не змінюються. Змінені файли у вказану директорію (а там будь-які файли вже можуть перезаписуватися) або у вказаний файл.

Для скачування викладений архів, у ньому лежить документація і сама програма. Пароль до архіву — «newox.ru».

[Завантажити]:KeyWordKeeper 4.2.4

[Завантажити]:KeyWordKeeper 5 beta 5. Може містити помилки