Ілон маск заявив, що» до смерті ” хоче побудувати надзвуковий електросамолет

8

Глава компаній tesla і spacex ілон маск (elon musk), який вплинув як на автомобільну індустрію, так і на освоєння космосу, можливо, звернув свою увагу на малу авіацію. Інтерес для нього представляють електролети з вертикальними зльотом і посадкою, хоча можливості почати роботу в цій галузі у маска поки немає.

Джерело: gadgets.ndtv.com

Однією з особливостей маска є його здатність приймати нестандартні рішення, які спочатку здаються дещо дивовижними. Підприємець пітер діамандіс (peter h. Diamandis) запитав у твіттері своїх передплатників, яке нове заняття могло б бути гідним глави tesla і spacex. Одну з відповідей дав сам пан маск, заявивши:» я до смерті хочу побудувати надзвуковий електричний літак з вертикальними зльотом і посадкою, але додаткова робота мені підірве мозок”, — і замінив останні два слова емодзі.

I’m so dying to do a supersonic, electric votl jet, but adding more work will make my 🧠 🧨

— elon musk (@elonmusk) october 7, 2021

Крім відомих на весь світ багатомільярдних компаній tesla і spacex, маск запустив стартап neuralink, який спеціалізується на розробці імплантації чіпів мозково-машинного інтерфейсу, а також проект по бурінню тунелів the boring company. Він також є співзасновником дослідницької лабораторії штучного інтелекту openai. Ще однією сферою інтересу маска є криптовалюта, і його твіти нерідко впливають на вартість кріптоактівов. Що ж стосується spacex, то однією з основних цілей маска є колонізація марса і перетворення людини в «міжпланетний» вид.

I’m so dying to do a supersonic vtol electric jet! but i already have way too much on my plate. Any more work and my brain will explode.

– elon musk (@elonmusk) july 27, 2021

Це вже не перша заява бізнесмена щодо авіації — щось подібне, майже дослівно, він публікував в твіттері в кінці липня. До цього в 2018 році в інтерв’ю подкастеру джо рогану (joe rogan) маск заявив, що у нього є відмінні ідеї по створенню електролету з вертикальними зльотом і посадкою.