Ігри від внутрішніх студій і партнерів: playstation showcase 2021 пройде 9 вересня

16

В кінці червня в мережі з’явилися чутки, що в середині літа sony проведе презентацію playstation experience, на якій покаже різноманітні ігри. Інформація не підтвердилася, проте захід від японської компанії все ж відбудеться. Воно отримало назву playstation showcase 2021 і пройде вже 9 вересня.

Джерело зображення: sony

Відповідний анонс в блозі playstation зробив провідний продюсер sie content communications сід шуман (sid shuman): «будьте з нами в наступний четвер, 9 вересня о 23:00 (мск), щоб заглянути в майбутнє ps5. Під час трансляції playstation showcase 2021 ви дізнаєтеся новини від playstation studios і деяких інших винахідливих розробників про ігри, що виходять на цих святах і пізніше. Слід зазначити, що не варто очікувати новин про наступне покоління віртуальної реальності для playstation. Але все одно буде багато відмінних ігор для ps5 від великих і малих команд розробників. Ми сподіваємося, ви зможете приєднатися до нас”. Захід транслюватиметься на youtube і twitch.

Джерело зображення: sony

Які саме проекти збирається показати sony, поки невідомо. Однак можна припустити, що компанія представить трейлер нової god of war, матеріали по недавно перенесеної horizon forbidden west і gran turismo 7. Ймовірно, глядачів також чекають сюрпризи.