Igrun safe assistant [Fixed by RaYan]

227
Модифікований підказувач для гри “Сейф” на сайті igrun.com

У Fixed версії виправлено:
1. Реф. посилання змінено на звичайну
2. Прибрали логотип

Автор Fixed версії: RaYan

На відомому сайті Igrun.com є чудова гра “Сейф”, вона являє собою варіант логічної гри “Бики і корови”. Потрібно вгадати комбінацію з чотирьох неповторюваних цифр не більш ніж за п’ять спроб. І для цієї гри досить легко реалізується алгоритм, що дозволяє мінімізувати ймовірність програшу. Цей алгоритм я реалізував у програмі Igrun Safe

В програмі потрібно вказати хід, які ви робите в грі (програма автоматично вказує рекомендований хід), а також результат, отриманий після ходу (скільки цифр вгадана і співпало). Після цього програма видасть рекомендований хід, а також загальна кількість можливих варіантів. Якщо загальна кількість варіантів не перевищує чотирьох, то відобразяться всі варіанти.

Для зручності використання реалізована кнопка “Поверх всіх вікон” igrun.com.
Якщо гра завершилася достроково (менш ніж за 5 ходів), то для початку нових обчислень потрібно натиснути кнопку “Почати спочатку” igrun.com.

Програма не гарантує виграш, вона лише збільшує ймовірність його!

“для відгадування будь-якого номера потрібно не більше семи ходів. Середня мінімальна довжина гри становить 26274/5040=5.2131 спроби” (© wiki). Саме тому гра на Igrun.com обмежена п’ятьма ходами.

З 50-і тестових ігор виграно було 28. Середня виграшна серія – 2,1 ходу (максимальна – 7), середня програшна серія – 1,7 ходу (максимальна – 4).

Завантажити