Гравці показали, як в microsoft flight simulator виглядає ураган “іда”, який нещодавно обрушився на сша

18

В реалізована динамічна система погоди, яка грунтується на реальних даних. Вона отримує інформацію від служби meteoblue і створює в проекті такі ж метеоумови, як в реальності. Завдяки цьому гравці здатні вивчати у віртуальному світі природні явища і катаклізми. Нещодавно вони скористалися такою можливістю для спостереження за цифровою версією урагану ” іда ” і польотами крізь нього.

Джерело зображення: twitter

Згаданому атлантичному циклону була присвоєна четверта категорія з п’яти за інтенсивністю і тривалістю. Днями він обрушився на штат луїзіана і особливо місто новий орлеан. Міць урагану навіть змінила напрямок течії річки міссісіпі.

Автор youtube-каналу oliver knoll вирішив вивчити» іду ” в microsoft flight simulator, коли катаклізм вирував над мексиканською затокою. У ролику ентузіаст показав, що циклон являє собою велике скупчення грозових хмар, між якими виникають блискавки. Біля урагану і всередині нього видимість слабка, але видовище все одно вражає. “іду” також можна розглянути на скріншотах від користувача twitter під псевдонімом adamcarter. Він, як і oliver knoll, здійснив подорожі через циклон в microsoft flight simulator.

Зумів прилетіти в центр урагану «лаура».