Гра moon вийде на ps5 і ps4

19

Завдяки появі офіційної сторінки гри в японському playstation store стало відомо, що onion games випустить анти-rpg moon на playstation 5 і playstation 4. Дата виходу не вказана. Раніше гра вийшла в октябре1997 року на playstation в японії, після чого в жовтні 2019 годапоследовал реліз на switch в японії, а в серпні 2020 годасостоялся західний реліз moon на switch. Гра також вийде на pc вsteam.

Ця рольова гра починається в теперішньому часі, в реальному світі, де один хлопчисько сидить за ігровою консоллю, занурений в rpg підназвою moon. Раптово невідома сила затягує його в телевізор, по той бік екрану внутрішньоігрової гри, і так починається нашесовместное пригода — персонажа і гравця. Завдання у хлопчиська-знайти спосіб повернутися в свою реальність.

У цій грі могутній герой місячного світу вбиває невиннихжівотних заради досвіду, але зростання хлопчика відбувається завдяки спасеніюдуш тварин і збиранню любові в цьому світі.

Так, в цій грі ви підвищуєте свій рівень, люблячи, а не борючись.

Всі жителі цього світу унікальні. Поспостерігайте за їх повсякденною життям і дізнайтеся, де вони приховують свою таємну любов.