Google додала в додаток gmail підтримку дзвінків

12

Google анонсувала нові функції workspace в рамках триваючої діяльності з розвитку офісного та комунікаційного програмного забезпечення компанії. Додаток gmail отримує новий дизайн і функції, які вказують на те, що google вважає його центральним вузлом для всіх комунікаційних додатків компанії.

Зображення: google

В першу чергу відзначимо, що google додала можливість здійснювати дзвінки з gmail. Ця функція реалізована за рахунок інтеграції з сервісом google meet. Коли вона буде повністю розгорнута, користувачі окремого додатка google meet також зможуть здійснювати дзвінки. Той факт, що gmail став першим сервісом, де google вирішила розмістити функцію дзвінків, показує, наскільки важливим є поштовий сервіс для інтеграції більших змін, що проходять в workspace.

По суті gmail перетворюється в якийсь еквівалент microsoft outlook, який є центральним вузлом для декількох сервісів. Якщо outlook об’єднує в собі пошту, календар і контакти, то gmail увібрав в себе пошту, особисті та групові чати, відеоконференції і дзвінки. Електронна пошта тепер становить лише одну з декількох вкладок всередині програми gmail, яка за останні роки стала значно більш функціональною. Згідно з наявними даними, найближчим часом можливість здійснювати дзвінки з gmail з’явиться у корпоративних клієнтів workspace, після чого вона стане доступна всім користувачам програми.

Що стосується менш значущих змін, то календар тепер дозволяє відправляти запрошення на зустріч із зазначенням власного місця розташування. У листопаді google планує запустити так званий «режим компаньйона”. Це система, яка дозволяє приєднатися до віртуальної зустрічі на своєму ноутбуці паралельно з основною кімнатою. Google також розширює список обладнання, сумісного з сервісом meet. Йдеться про пристрої, що випускаються під брендом series one, таких як монітори one desk і цифрові дошки one board.