Google Chrome Stealer

254
Google Chrome Stealer – це стіллер параметрів автозаповнення форм (логіни-паролі) з браузера Google Chrome. Я взяв до уваги всі поради, дані мені користувачами сайту.
Ось деякі з них:

Показати / Приховати текст
1. Автозапуск з флешки. До нещастя Windows 7, за замовчуванням блокує всі спроби автозапуску з USB-накопичувачів.
2.Як можна менше кліків. Тепер весь процес зводиться до одоному кліку (запуску програми)

Отже, для роботи програми нам треба спершу скопіювати папку в будь-яке місце на флешці. Exe файл виконаний у вигляді текстового файлу.

Google Chrome Stealer

Тепер створюємо ярлик до цього додатка (ПКМ>Створити ярлик) і переносимо в будь-яке інше місце на флешці. Таким чином візуально це виглядає як ярлик до текстового файлу.

Google Chrome Stealer

Google Chrome і Enternet Explorer 7 і вище використовують систему безпеки, що передбачає прив’язку БД з логінами і паролями до поточного ПК (тобто алгоритм кодування унікальний для кожної машини), тому цю БД треба декодувати до вилучення флешки. Тепер переходимо папку Data докорінно програми і змінюємо текст файлу text.txt на свій (необов’язково).
Програма готова до використання. Коли флешка в ПК жертви, досить подвійного клацання по ярлику, у результаті чого відкриється в блокноті файл text.txt, що створить видимість нешкідливості відбувається. Затримка перед запуском складе 0,5 секунди. За цей час програма витягне БД і декодує її. Далі ви можете витягувати флешку. По приході додому заходимо в папку з програмою і бачимо там файл passwords.txt

Google Chrome Stealer
Google Chrome Stealer

Формат файлу :
1)порядковий номер
2)Сторінка авторизації
3)логін
4)пароль.
За замовчуванням стоїть іконка текстового файлу Windows XP, але думаю замінити її під версію вінди жертви у вас не складе. До того ж вже заливалися програми для цих цілей . Ось, наприклад, ЦЯ.
Завантажити