Голосування за кращу гру в історії на ign завершується, а перемога за консольними zelda і god of war

12

Прийнято вважати, що користувачі комп’ютерів найбільш активні, в той час як консольщики зависають в своїх закритих світах. Останніх нечасто зустрінеш в масштабних баталіях на різних форумах, а свою думку вони висловлюють відносно скромно в порівнянні з користувачами пк, яких можна зустріти навіть там, де того зовсім не чекаєш. У зв’язку з цим ми часто бачимо різні голосування, в яких титул “краща гра року«,» прорив десятиліття «або» шедевр на всі часи” отримують проекти, випущені на комп’ютерні платформи. Можливо, нам з вами пора розширити горизонти, адже сьогодні все інакше.

Вже кілька тижнів триває голосування на сайті ign за титул «краща гра всіх часів». Цього разу право вибору довірили не експертам або критикам, а нам з вами. Це означає, що підсумки будуть відображати переваги всіх тих, хто знав про старт голосування і захотів взяти в ньому участь. Перш за все рекомендуємо вам поглянути на велику таблицю нижче. Там можна побачити, наскільки драматично розвивалися події. Не чекайте в списку всіх популярних ігор останніх десятиліть. У хлопців з ign свій підхід, але більшість блокбастерів там є. На жаль, в списку повно сумнівних ігор за типом apex legens і half-life: alyx, які стали справжнім розчаруванням, але з незрозумілих причин мають своїх шанувальників. Однак, чимало в числі учасників дійсно епічних ігор.

Якийсь час результати були відносно логічними. У лідери вибився batman: arkham city, the witcher 3: wild hunt, the elder scrolls v: skyrim і деякі інші, але після цього в справу вступили консольщики. Абсолютно несподівано god of war (2018) і the legend of zelda: breath of the wild обійшла всіх своїх конкурентів. У півфінал вийшли ще gta v і gta: san andreas, що дійсно несподівано на тлі інших ігор, що залишилися за бортом.

В даний час півфінал добігає кінця, а результати майже зумовлені. Як бачите, дві гри, що вийшли виключно на консолях, перемагають. Ми не закликаємо вас голосувати за gta, оскільки не вважаємо дану серію гідною рангу кращою всіх часів і народів. Також залишимо свою думку про найбільш гідних за кадром, зазначивши, що масові переваги сучасних геймерів ставлять нас у глухий кут. Де класичні стратегії, де mortal kombat 3 і heroes 3? the legend of zelda: breath of the wild пройшла повз нас, але серія god of war була пройдена на мирно лежить в шафі ps4 автором даного матеріалу цілком. Невже дві останніх дійсно кращі ігри всіх часів і народів? проголосувати можна тут.