Глобальна версія miui 12.5 на android 12 порушила працездатність смартфони xiaomi

15

Компанія xiaomi днями почала розсилати оболонку miui 12.5 на базі операційної системи android 12. Прошивка хоч і має статус стабільної, доступна вона поки тільки в рамках програми mi pilot. Такий крок виявився виправданим, оскільки після установки оновлення смартфони перестають працювати.

Міжнародна збірка miui 12.5 доступна для xiaomi mi 11, mi 11i і mi 11 ultra. Всі вони комплектуються однокристальною системою snapdragon 888, виконаної за нормами 5-нанометрової технології. Після релізу оновлення компанія офіційно підтвердила ряд проблем, з якими можуть зіткнутися користувачі після установки софта.

В їх число увійшло падіння продуктивності, погіршення автономності і несумісність з додатками. Але все виявилося куди гірше. Глобальна прошивка miui 12.5 з операційною системою android 12 просто виводить смартфони з ладу.

Після установки апдейта флагмани перестають запускатися. Причому усунути несправність вручну користувачі не можуть. Щоб повернути телефони в робочий стан, доводиться звертатися в сервісні центри. Проблема є масовою, але тільки серед учасників програми тестування mi pilot.

Фатальними апдейтами для xiaomi mi 11, mi 11i і mi 11 ultra стали версії v12.5.1.0 skbmix, skkmixm і skamixm відповідно. Зауважимо, що китайська версія miui 12.5 з android 12 доступна для xiaomi mi 11, mi 11 pro, mi 11 ultra, redmi k40 pro і redmi k40 pro. Власники поки не скаржилися.