Герман хульст: sony bend studio працює над ексклюзивом playstation 5 з новою крутою концепцією

7

Студія sony bend продовжує набирати співробітників для створення неанонсованого ексклюзиву playstation 5 . Розробники розмістили у себе в твіттері оголошення про пошук нових фахівців, запросивши бажаючих попрацювати над новим ip і стати частиною захоплюючого майбутнього playstation studios.

На даний момент вакансії відкриті на 22 позиції. Команді потрібен арт-директор, провідний художник з візуальних ефектів, старший програміст геймплея, старший аніматор геймплея, продюсер і так далі.

Want to be a part of the exciting future of playstation studios with a new ip at bend studio? check out our open positions for september! learn more at https://t.co/muwy2vy1wp. Pic.twitter.com/2j5iqsque4

— bend studio (@bendstudio) september 13, 2021

Офіційних подробиць про гру на даний момент немає, крім того, що в ній буде відкритий світ, заснований на системах з days gone .

Раніше повідомлялося, що sony не схвалила продовження days gone через змішані відгуки на оригінал, але дозволила розробникам зайнята новим ip. Згідно керівнику sie worldwide studios герману хульсту , студія працює з якоюсь новою крутою концепцією.

Нещодавно на сайті торгової мережі eb games помітили сторінку проекту men in black для playstation 5 від sony bend studio. Чи так це насправді, невідомо.