Гайд по героям Apex Legends: як грати Патфайндера

120

У шутері Apex Legends гравцям надається на вибір 8 унікальних героїв, які кардинальним чином відрізняються вміннями і тактикою гри. У нашому гайде Apex Legends ми поговоримо докладніше про персонажа Патфайндер, розповімо про його відмітних здібностях і дамо декілька порад щодо того, як не просто грати за Патфайндера, але ще й вигравати.

Головні особливості Патфайндера

  • Інфільтрація. Пасивний навик, що дає можливість підключитися до маяків і дізнатися розташування наступного ігрової зони
  • Гак-кішка. Активна здатність, за допомогою якої персонаж здатний швидко пересуватися по карті і забиратися на недоступні локації
  • Тросомет. Ультимативна здатність, що діє за аналогією з гаком-кішкою, але дозволяє переміститися на набагато більш дальні дистанції

Поради по грі за Патфайндера

Герой відноситься до класу підтримки і не володіє бойовими навичками, тому новачкам, які тільки починають знайомство з грою Apex Legends, ми рекомендуємо звертати на нього в останню чергу увагу. У ближньому бою і відкритих сутичках Пайтфайндер буде менш ефективний, ніж Гібралтар або Бладхаунд. Зрозуміло, до тих пір, поки гравець не навчитися мислити тактично і не усвідомлює всі переваги гака або тросомета.

Також Патфайндер ідеальний герой для снайперів, т. к. може підійматися на недоступні для інших персонажів височини і не поспішаючи розстрілювати ворогів з допомогою зброї з оптичним прицілом. Можливість швидко змінювати дислокацію теж корисна і по достоїнству буде оцінена любителями вести бій у снайперському стилі.

Рекомендації по використанню здібності «Інфільтрація»

Патфайндер єдиний клас, який здатен взаємодіяти з маяками орієнтирами і дізнаватися діаметр ігрової зони в наступному раунді. Маячки зазвичай знаходяться в білій зоні, позначаються чорно-білими іконками і знаходяться на верхівках будівель. Зазвичай до них неможливо дістатися без використання гака або тросомета. Як тільки ви їх помітили – прямуйте до них, підійдіть до маяка і натисніть клавішу взаємодії. Патфайндер в Apex Legends підключитися до маяка і повідомить команді про ігровій зоні в наступному раунді.

Гайд по героям Apex Legends: как играть за Патфайндера

Сканувати маяки дозволяється необмежена кількість разів за гру, але найбільш корисні вони у фінальних раундах, т. к. дозволяють дізнатися про наступну ігровій зоні і закріпитися на локації. Потім залишається тільки чекати ворога і щедро пригощати його свинцем.

Рекомендації по використанню здібності «гак-кішка»

Гак використовується для трьох цілей: швидко переміститися на потрібну позицію, втекти з лінії вогню і забратися на недосяжні висоти. Звичайний сценарій: ви зустрілися з гравцем протилежної команди – застрелили його, ваші життя на межі і з-за рогу з’являється ще один супротивник. Ми рекомендуємо зайвий раз не грати в героя, скористатися гаком, обігнути будова, переміститися непомітно за спину ворога, почекати поки він перестане шукати вас і спробує відновити свого полеглого соратника – саме тоді саме час нанести удар у відповідь і розрядити в спину противника обойму з автомата. Це стандартна тактика гри в Apex Legends за будь-якого персонажа, але з урахуванням швидкого переміщення з допомогою кішки вона особливо дієва для Патфайндера.

Гайд по героям Apex Legends: как играть за Патфайндера

Вкрай важливо навчитися правильно використовувати гак-кішку. Стандартне застосування здібності – зачепитися за піднесеність та по прямой притянуться до потрібної точки. Наприклад, до другого поверху будівлі. Правда, часто виникають проблеми, коли ви зачепилися за другий поверх, персонаж починає притягатися, випадково зачіпляється за піддон балкона і з-за неможливості продовжити рух падає на землю. Щоб уникнути цього, рекомендуємо міняти напрям під час притягнення троса – для цього подивіться в потрібному напрямку і Патфайндер обігне перешкоду.

Також ще одна порада по грі в Apex Legends – одночасно з зачепленням гака можна натиснути на клавішу «стрибок», щоб надати тросу імпульс і зробити гігантський стрибок.

Рекомендації по використанню здібності «тросомет»

Закінчимо гайд Apex Legends по грі за Патфайндера ультимативній здатністю персонажа – тросометом. Здатність нагоді для декількох функцій і робить Патфайндера відомим гравцем в команді. Запримітили неисследованную локацію з потенційно цінних лутом? Проберитесь до неї з допомогою тросомета та заодно не забудьте позначити початкову точку зачеплення троса за допомогою радіального меню команд. Союзники зможуть скористатися тросом, піти за Патфайндером і разом з ним обзавестися цінних спорядженням.

Після установки троса немає потреби відразу переміщатися з його допомогою на нову локацію. Він може виступати в якості плану «Б», коли супротивники оточують команду і не залишають простору для маневрів. Тільки будьте обережні при переміщенні на тросу, коли ви оточені суперниками, т. к. вас легко зауважити і підстрілити в польоті. До речі, тросом Apex Legends можуть скористатися і ворожі команди, тому не забувайте контролювати фінальну крапку, за яку зачепився тросомет. Невеликий лайфхак в Apex Legends: можете вистрілити тросометом в саму гущу супротивників і чекати поки вороги ухватят наживку, приїдуть до вас на тросі і будуть захоплені зненацька.

Гайд по героям Apex Legends: как играть за Патфайндера

Мабуть, найважливіше перевага тросомета – можливість піднятися на недоступні для інших персонажів локації. Корисність даного навику для снайперів незаперечна, але найчастіше тросомет вкрай корисний на фінальних раундах гри в Apex Legends. Якщо вдало зійшлися зірки і безпечної на площі кола є височина – заберіться на неї з допомогою троса. У зв’язку з невеликим діаметром кола залишилися противники будуть видні як на долоні і ваша команда отримає тактичну перевагу. Єдине «але»: остерігайтеся гранат і ультимативних здібностей Бангалор і Гібралтару, б’ють по площі.

Починаючим гравцям в Apex Legends пропонуємо ознайомитися з гайдом, де ми розповідаємо про .

Завантажити Apex Legends