Гайд Apex Legends — як грати соло

85

Apex Legends завдяки акценту на командній грі значно відрізняється від своїх побратимів в жанрі «королівської битви». Розподіл всіх гравців на 20 команд по 3 людини, просунута система комунікації між напарниками і 8 класів персонажів з унікальними здібностями роблять спільну гру зручною навіть у тому випадку, якщо доводиться грати з випадково підібраними союзниками. А ось тим гравцям, хто віддасть перевагу в Apex Legends грати соло, доведеться боротися із труднощами. Саме для таких геймерів, отыгрывающих одинаків, ми приготували гайд з корисними порадами.

Відразу попередимо, що відповідаючи на питання, як в Apex Legends грати одному, простіше за все дати елементарний рада – «бігай швидко, влучно стріляти». Як не смішно, але він підходить найкраще, т. к. не взаємодіючи з командою гравець автоматично ставить себе в нерівні умови на полі бою. Грати соло в Apex Legends – важка праця, тому готуйтеся до справжнього випробування ваших рефлексів і уміння в найкоротші строки приймати правильні рішення. Щоб спростити ваше завдання ми запропонуємо кілька базових порад і варіанти стартових персонажів, які, на нашу думку, найкраще підходять для одиночний гри.

Поради для соло гри в Apex Legends

Після екрана вибору персонажів можливі два сценарії подальших дій: або ви підете за своїми напарниками, або відразу відділіться, натиснувши клавішу «почати одному». Обидва варіанти життєздатні і зробивши приземлення в одній точці з командою набагато простіше дати перший бій супротивникам, обзавестися цінних лутом і вже потім потопати по своїх справах. У другому випадку рекомендуємо не відділятися відразу від власної команди, розглянути напрям дислокації протиборчих команд і вибрати оптимальну точку приземлення. Якщо ви впевнені в своїх силах, то приземляйтеся на вантажний корабель або в зонах, підсвічених синім маяком, якщо немає – высаживайтесь в безлюдній місцевості.

Хороша аудіосистема або навушники – життєво необхідні для тих, хто вирішив грати в поодинці в Apex Legends. Рекомендуємо не стикатися безпосередньо з противниками і прислухатися до крокам, особливо коли перебуваєте в приміщенні. Ідентифікувати місцезнаходження супротивника можна по звуках, але пам’ятайте, що правило працює і у зворотний бік, тому побачивши або почувши поблизу ворога перейдіть на потайливий режим переміщення. Виграшна тактика в Apex Legends – відловлювати відокремилися від команди супротивників і розстрілювати їх у спину. Не по-джентельменськи, знаємо, але ефективно. У теж час не забувайте або швидко змінити позицію або добити полеглого ворога, щоб він не повідомив про вашої позиції своїй команді.

І заради всіх святих, ні в якому разі не застосовуйте «страта», т. к. скасувати ефектну анімацію вбивства неможливо і протягом 5 секунд ви стаєте беззахисною мішенню для інших гравців.

Гайд Apex Legends - как играть в соло

Відмінно працює тактика повільно вичікування ворога: сховайтеся в затишному місці усередині приміщення, скажімо, за відчиненими дверима. Запримітивши відчинені двері, геймери часто забігають в приміщення по прямій траєкторії і практично ніколи не оглядаються назад, з-за чого можуть підставитися під кулю засів у затишному місці гравця. Грати одному в Apex Legends найпростіше категорії геймерів, які вміють поводитися зі снайперськими гвинтівками. Головне – після виявлення супротивниками не забувайте вчасно міняти дислокацію.

Відповідні персонажі для соло гри в Apex Legends

Кожен персонаж самодостатній і пристосований для ведення бою навіть без підтримки союзників. Але все ж ми можемо відзначити кілька персонажів, які найкраще підходять для одиночної гри:

  • Бладхаунд
  • Патфайндер
  • Бангалор
  • Лайфлайн

Розглянемо кожного персонажа детальніше.

Бладхаунд

Пасивна здатність «Слідопит» відмінно підійде для непомітного вистежування супротивників, що можна використовувати як для непомітною атаки на який відстав ворога, так і в цілях уникнути перестрілки. Зауважимо, що для гринда очок досвіду найкраще підійде тактика з униканням противників, так як за тривалу ігрову сесію дають набагато більше досвіду, ніж за пару-трійку вбивств. Активна здатність «Око Всеотца» теж підійде для вистежування ворога, як і ультимативна здатність «Звірячий мисливець». Остання так взагалі незамінна в ситуаціях, коли Бладхаунд виявився оточений супротивниками.

Гайд Apex Legends - как играть в соло

Патфайндер

Персонаж чудово підходить для ведення снайперських баталій, завдяки можливості зайняти недоступні для інших гравців височини. Тросомет нагоді і для інших цілей, наприклад, щоб досліджувати нову територію в пошуках лута. Гак-кішка теж вкрай корисна здатність і дозволяє не тільки спішно тікати з поля бою, але й обманювати супротивників. Дамо невелику пораду по Apex Legends: помітивши, як ворог забіг у двоповерхову споруду, не йдіть його слідами. Краще з допомогою гака-кішки заберіть у будинок через балкон або отвір в даху і влаштуйте супернику смертоносний сюрприз.

Бангалор

Бангалор ультимативний клас, яким грати одному в Apex Legends можна в рівній мірі, як на близьких, так і далеких дистанціях. Пасивне вміння «Прискорений марш» разом зі здатністю «Димова гармата» дозволять дезорієнтувати противника при лобовому зіткненні, або в найкоротші терміни змінити помічену гравцями протилежної команди дислокацію. Ульту «Гуркіт грому» не рекомендується застосовувати для нанесення істотної шкоди ворогам, однак і вона відмінно підійде для дезорієнтації. Перебуваючи під градом з ракетних ударів гравці в останню чергу будуть стежити за тим, куди з рекордною швидкістю тікав Бангалор, що, зрозуміло, відкриває ряд тактичних переваг.

Гайд Apex Legends - как играть в соло

Лайфлайн

Закінчимо гайд по одиночній грі в Apex Legends персонажем класу підтримки – Лайфлайн. Відразу відмітаємо пасивне вміння, яке формує захисне поле під час воскресіння занепалого союзника, воно нам ні до чого. З іншого боку у персонажа є трохи більш корисний пасивний навик – використання лікуючих предметів відбувається на 25% швидше. Додайте до цього виклик лікуючого дрона і контейнер з припасами, і отримаєте біса живучого персонажа для соло сесій. Як ми згадували раніше – грати одному в Apex Legends вкрай складно, тому додаткове спорядження і «нескінченний» запас аптечок завжди вітаються.

Зазначимо, що два тижні тому уважні користувачі знайшли у файлах гри натяки на майбутні оновлення, які додадуть в Apex Legends соло і парний режим, в якому гравці діляться на 25 загонів по 2 бійця. Також пропонуємо ознайомитися з іншими гайдами: і .