Гайд Apex Legends – 10 геймплейних секретів, про які ви могли не знати

261

Гра Apex Legends несподівано стала головною сенсацією серед проектів жанру Battle Royale. Майстри шутерів з студії Respawn вирішили переглянути правила «Королівської битви» і наповнили гру значною кількістю незвичайних механік, які складно помітити навіть ветеранам жанру. У нашому сьогоднішньому гайде Apex Legends ми зібрали найцікавіші і не очевидні геймплейні секрети, здатні значно полегшити гру і призвести навіть новачка до заповітного звання чемпіона Apex Legends.

1. Корегуйте балістику падіння кулі з допомогою снайперського прицілу

При уявній аркадності перестрілок в Apex Legends гра має досить реалістичну балістику кулі, з-за чого патрон летить по дузі і на великих дистанціях можуть виникати проблеми зі спробою потрапити по ворогу. Впоратися з особливостями балістики допоможе наступний секрет Apex Legends: використовуйте снайперський приціл і звертайте увагу на позначки інтерфейсу. У правій частині екрану ви можете побачити лічильник дистанції до ворога, а знизу під перехрестям прицілу ряд цифр від 2 до 5. Кожна риса ділення з цифрою вказує на місце падіння кулі в залежності від вказаної до ворога дистанції: 2 – 200 метрів, 3 – 300 метрів і так далі.

2. Стрибок від стіни

Мобільність героїв і просунута система паркуру одна – це з головних особливостей гри. І хоч в грі Apex Legends, на відміну від Titanfall, не передбачений біг по стінах, але зате є можливість відштовхуватися від стіни. Для цього під час стрибка на стіну подивіться на неї і коли персонаж стикнеться з вертикальною поверхнею, він зупиниться на частку секунди. У цей момент подивіться в потрібному напрямку і ще раз натисніть кнопку стрибка, щоб відштовхнутися від неї і продовжити рух. На словах може звучати трохи складно, але при належній вправності стрибок від стіни зможе стати головним рятівним трюком в особливо запеклих перестрілках.

3. Унікальні властивості легендарного лута

Наступний секрет Apex Legends розповість детальніше про легендарну амуніції, зазначеної жовтим кольором в інвентарі. Якщо говорити про легендарне зброю, то частина з них використовує унікальні патрони, тому при витраті всього боєзапасу рекомендуємо одразу викидати його. Це правило стосується тільки легендарного зброї в Apex Legends з унікальною назвою. Якщо ж вам зустрілося стандартне зброя жовтого кольору, то воно відрізняється від звичного озброєння встановленими модулями, начебто прицілу або збільшеного боєзапасу.

З легендарної бронею ще цікавіше. Наприклад, шолом дозволяє швидше відновлювати здібності, а броня повністю регенерує щити при скарбниці противника. Найцінніший екземпляр легендарного озброєння – нокаут-щит. Його володар може воскресити себе після нокауту, тому радимо відразу добивати тих супротивників, у кого нокаут-щит перефарбований в жовтий колір.

Гайд Apex Legends - 10 геймплейных секретов, о которых вы могли не знать

4. Звертайте увагу на фрази персонажів

Кожен персонаж Apex Legends озвучений і має ряд заготовлених реплік, які допоможуть орієнтуватися команді на полі бою навіть без використання гарнітури. Найочевидніша – це повідомлення про те, що в даний момент учасники команди знаходяться далеко один від одного або за межами смертельного кільця. Серед менш очевидних – повідомлення про знаходження цінного лута або фрази персонажа Рейф сигналізують про те, що в будівлі знаходяться противники.

 

5. Швидке відновлення здібностей Пайтфайндера і секрети гака

Докладніше в гайде Apex Legends зупинимося на персонажі Пайтфайдер. Робот не даремно названий у грі «ідеальним розвідником», так як здібності дозволяють в найкоротші терміни переміщатися по карті і при цьому мають мінімальний період відкату. Радимо якомога частіше використовувати ультимативну здатність, що випускає трос, щоб перенестися в черговий точці з лутом або втекти від звужується ігрового поля. Також трос відмінно працює у зв’язці зі снайперським зброєю: перенесіться з його допомогою на височину і розстрілюйте болванчиків з важкодоступній точки.

Зупинимося на парі секретів у Apex Legends, пов’язаних з гаком Патфайндера. Крюком ви можете притягуватися не тільки до поверхонь, але і до противників. Гра дозволяє також керувати напрямком персонажа при притяганні гаком і тим самим обійти перешкоди. Для цього поверніть камеру вправо або вліво для переміщення персонажа у просторі під час використання гака.

 

Гайд Apex Legends - 10 геймплейных секретов, о которых вы могли не знать

6. Пересувайтеся швидше з допомогою підкату

Гравці в Apex Legends використовують підкати щоб дезорієнтувати супротивників і піти з лінії вогню, але це лише одне з багатьох переваг підкату. У цього руху є й інші секрети. Наприклад, ваш персонаж здатний швидше пересуватися, якщо чергувати звичайний біг з підкатом. Також в нашому гайде по Apex Legends рекомендуємо його використовувати для розвитку рекордної швидкості при спуску вниз по схилу, що дозволяє в найкоротші терміни змінити дислокацію. Додатково збільшити швидкість пересування персонажа можна натиснувши клавішу підкату під час падіння, що особливо стане в нагоді при використанні гака Пайтфайндера.

7. Використовуйте двері з розумом

З дверима пов’язано відразу кілька секретів у Apex Legends, ми розповімо про трьох. По-перше, двері можна вибивати з допомогою рукопашного удару, щоб оглушити супротивників. По-друге, з допомогою вибухівки можна знищити двері, а заодно наповнити приміщення пилом і знову оглушити ворогів всередині знання. По-третє, відкриті двері можна використовувати як трамплін, щоб швидше забратися на інші поверхи будівлі.

Гайд Apex Legends - 10 геймплейных секретов, о которых вы могли не знать

8. Всі персонажі рухаються з однаковою швидкістю

Не обманюйтеся розмірами або анімацією різних персонажів. Бладхаунд, Гібралтар і інші ігрові аватари мають однакову швидкість бігу, величину стрибків або тривалість підкату. Водночас деякі особливості персонажів можуть збільшити швидкість пересування. Можна згадати хоча б Бангалора, здатного пересуватися швидше при отриманні шкоди.

9. Не забувайте про точки дислокації цінного лута

Як і в будь-яких інших «королівської битви» результат бою в Apex Legends багато в чому залежить від того, хто перший отримає цінних спорядженням. Слід з розумом визначатися з точкою висадки і орієнтуватися не в останню чергу на позначки на карті. Синя мітка означає зону з цінних лутом, але при висадці на цю локацію варто розраховувати на жорстокий опір з жадібними до хорошого спорядження гравцями.

Під час дослідження локації ви можете помітити в лівій частині екрана позначку з видобуванням різної категорії. Якщо категорія вища, радимо скрупульозно досліджувати локацію. Також в гайде по Apex Legends згадаємо невеликі треножные дрони, які виглядають як набори Apex. Якщо їх знайти і знищити, то з великою часткою ймовірністю з них випадуть цінне спорядження.

Гайд Apex Legends - 10 геймплейных секретов, о которых вы могли не знать

10. Цифри мають значення

Закінчимо гайд Apex Legends цифрами шкоди, на які варто звертати першорядне значення. Сумарний рівень життів і броні вищого класу становить 200 одиниць. При перестрілках радимо вважати кількість завданої шкоди і враховувати колір цифри шкоди. Білий колір сигналізує про те, що на персонажі надітий стандартний корпус (2 слота броні), синій – середній корпус (3 слота) і фіолетовий – покращений корпус (4 слота броні). Якщо червоний колір цифр, то у супротивника закінчилася броня, а якщо жовтий – ви потрапили в голову.

Надалі ми опублікуємо ще більшого корисних секретів і рад по Apex Legends, а поки пропонуємо ознайомитися з , щоб не пропустити хітові новинки сезону.

Завантажити Apex Legends