Гайд Anthem – 10 корисних порад по проходженню гри

227

22 лютого нарешті відбувся вихід Anthem – амбітного проекту, над яким протягом 6 років наполегливо працювала легендарна студія розробників. У підсумку гра виявилася, м’яко кажучи, не ідеальною. Але якщо ви не бійтеся , бажаєте дати шанс першого за 10 років нового IP Bioware і провести десяток годин в оточенні смертельної фауни Пандори, то пропонуємо ознайомитися з нашим гайдом за Anthem. У цій статті ми розповімо 10 рад, які оперативно введуть вас в особливості геймплея і познайомлять з деякими не очевидними секретами, які спрощують проходження Anthem.

1. Враховуйте унікальні особливості комбо-атак джавелинов

Варіативні комбо-атаки, що відкривають великий простір для тактичних маневрів – одне з головних переваг бойової системи Anthem. Принцип роботи комбо досить простий. У кожного типу джавелина вміння поділяються на каталізатори (відмічені невеликим гуртком) і детонатори (відмічені чотирипроменевої зіркою). Перші завдають стихійний шкоди, а другі його закріплюють і виробляють ланцюгову реакцію, яка залежить в рівній мірі як від каталізатора, так і детонатора. Нічого складного, але корисно пам’ятати, що ефект комбо додатково різниться від обраного джавелина: Рейнджер завдає збільшений шкоди, комбо-атаки Колоса володіють тими ж властивостями, але атакують по площі, Перехоплювач отримує посилення власних атак, а Шторм вражає відразу кілька додаткових цілей стихійним втратою.

2. Атакуйте по вразливих точок на тілі титанів

Наш головний кошмар в грі – титани, їх важко знайти, їм легко програти і титанів практично неможливо вбити. Мабуть, це найбільш сильні противники у грі, але й у них є вразливі точки – груди, передпліччя і спина. Єдина проблема – вразливі точки стають активними і підсвічуються тільки в момент атаки монстра. Тому дамо невеликий секрет по грі в Anthem: кооперуйтеся з командою і направте одного гравця відволікати увагу титану, а іншим тим часом бажано зосередитися на атаці по вразливих точок.

3. Охолоджуйте джавелинов з допомогою водойм

Польоти на джавелинах – одна з тих речей, які вигідно відрізняють Anthem від конкурентів. Вивищитись над барвистою флорою і акі Залізна Людина розстрілювати ворожу живність з ракетниць – ось що може бути краще? Але варто мати на увазі, що реактивний ранець перегрівається і навіть самий затяжний політ і фігури вищого пілотажу можуть обірватися в самий невідповідний момент. Щоб уникнути даної проблеми дамо наступний рада з польотів у Anthem: помітивши перегрів здійснюйте круте піке і наблизьтеся до водойми. Не важливо до якого, нехай це буде річка, маленьке озеро або навіть водоспад – вода зменшить перегрів і при належній вправності вам вдасться тривалий час пілотувати, не торкаючись землі.

4. Ухилення – ключ до порятунку

На початку проходження Anthem може створитися враження, що ширяє джавелин – практично невразлива мета для вічно косящих комп’ютерних болванчиків. Однак це відчуття оманливе і появу ворогів з самонавідними снарядами поверне гравців на землю, причому в буквальному сенсі. Як би нас не радували польоти, зізнаємося, що для уникнення атак набагато більш ефективні стандартні відхилення, особливо це стосується джавелина Перехоплювача, здатного зробити 3 ухилення поспіль.

Гайд Anthem - 10 полезных советов по прохождению игры

5. Дослідіть околиці для виявлення ресурсів

Уважне дослідження локацій і гринд ресурсів – найкращий спосіб у найкоротші терміни обзавестися потужним спорядженням. У Anthem в режимах Експедиції і Вільної гри звертайте увагу на будь-які примітні об’єкти, наприклад на купи каміння або дивного вигляду квіти. Часто саме в них можна знайти цінні ресурси, на зразок бурштину і химерного сплаву.

6. Не варто занадто багато чого очікувати від відкритого світу гри

Витративши час на проходження сюжетної компанії і експедицій, вам, можливо, захочеться відправитися у вільну гру (Freeroam), щоб без зайвого поспіху досліджувати мальовничі простори Пандори. Але тут порадимо стримати очікування. Класичного відкритого світу в стилі культових ігор Bioware навіть не чекайте в Anthem: ви можете наткнутися на небезпечних ворогів, рідкісну живність і зібрати оберемок ресурсів, але це все, що він пропонує. До того ж сам світ компактний, рясніє невидимими стінами і з’єднаний величезними кількостями подзагрузочных екранів.

7. Грайте на важкому рівні складності

Даний рада в Anthem, зрозуміло, не підійде для всіх категорій гравців. Початківцям геймерам і легкий рівень може здатися непереборною перешкодою, але якщо ви не перший рік граєте в шутери, скажімо навіть – ветеран жанру і до того ж проходите гру в компанії товаришів, значить сміливо виставляйте важкий рівень складності. Він буде оптимальним для гри в Anthem з трьох причин: перед гравцем в кращому світлі розкриється бойова система, з ворогів почне випадати більш якісний лут і в цілому від гри можна отримати більше задоволення. Звичайно, якщо ви не маєте нічого проти помірного челлендж.

Гайд Anthem - 10 полезных советов по прохождению игры

8. Легкі способи видобутку золотих монет

В один момент ви однозначно втомитеся від дефолтного зовнішнього вигляду джавелинов і вам напевно захочеться змін. Гра Anthem цілком зможе задовольнити ваше почуття прекрасного, пропонуючи одну з найбільш варіативних систем кастомізації зовнішнього вигляду персонажів. Єдина проблема – ціни на візуальні елементи кусаються і часто вимагають непомірної кількості золотих монет. Звичайно, їх можна купувати за реальні гроші, але пропонуємо інший спосіб, як знайти золоті монети в Anthem: виконуйте подвиги, пройдіть сюжетну компанію і беріть участь в щоденних, щотижневих та щомісячних унікальних эвентах.

З евент рекомендуємо бути особливо уважними, оскільки найчастіше вони до непристойності прості і практично завжди щедро обсипають гравця ресурсами. Тільки з одних евентов кожен день можна видобувати 500+ монет.

9. Шукайте сюжет в Anthem? Дозвольте йому розкритися

Bioware пішли на сміливий експеримент і в гру, орієнтованої на гринд ресурсів, включили велика кількість сюжетного контенту. Зрозуміло, рівень сюжетної кампанії, в грі і близько не дотягує до знаменитих проектів Bioware, але він все ж здатний запропонувати кілька приємних сюрпризів. Якщо ви шанувальник сюжетно-орієнтованих ігор, то дамо наступні поради по проходженню Anthem: уважно досліджуйте форт Тарсис, спілкуйтеся з персонажами, шукайте квестові предмети і уважно вивчайте кодекс. Як варіант, можемо запропонувати перше проходження Anthem закінчити в соло на нормальному рівні складності, оскільки давно відомо, що у компанії товаришів за низкою сміху і жартів можна втратити величезну кількість сюжетних моментів.

10. Не забувайте відвідувати Кузню

У фіналі гайда по Anthem варто детальніше зупиниться на Коваля в Форте Тарсис, так як саме в ній проихзводятся всі дії, пов’язані з джавелинами. У кузні ви можете крафтить зброю, вибирати джавелинов, налаштовувати їх зовнішній вигляд і спорядження. Знайти кузню в Anthem можна на східній стороні Тарсиса і дізнатися по іконці з гайковим ключем на карті.

Гайд Anthem - 10 полезных советов по прохождению игры

Якщо ви без особливого ентузіазму зустріли вихід Anthem і гра не виправдала ваші очікування, то рекомендуємо звернути увагу на безкоштовний мультіплєєрний хіт .