FvCheat

109

Для роботи з програмою, вам потрібно увійти під свій аккаунт в контакті, потім вказати посилання на фото, відео або запис на стіні, яке хочете накрутити або ж посилання на відео, перегляди якого потрібно знову ж накрутити.

За рахунок чого відбувається накрутка? За рахунок обміну. Всі користувачі в автоматичному режимі ставлять один одному серця. Для наочності наведу приклад. Припустимо програма запущена у трьох користувачів, а саме у мене, у Zyon і у Петі. Якщо я вкажу посилання на фото, яке хочу накрутити і натисну на кнопку Розпочати сердечка на цю фотку будуть ставити Zyon і Петя самі не підозрюючи про це.

Якщо ж Петя вкаже посилання і натисне на «Почати», то сердечка на його фото будемо ставити я з Zyon’om. Сподіваюся суть уловлена. Якщо ви не зрозуміли про що мова йшла вище, то викиньте всю інформацію з голови і просто використовуйте даний софт в своїх цілях.

Інструкцію можна прочитати в самій програмі. Але якщо коротко, то припустимо ви хочете накрутити перегляди відео. Для цього вказуєте посилання на це відео і Завдання вибираєте Перегляди, якщо ж потрібна накрутка сердечок, то обираєте пункт Мені подобається. Після того, як натиснете на «Почати», накрутка почнеться не відразу, через 3-5 хвилин, тому потрібно мати терпіння.

Перш ніж працювати з програмою, вам потрібно авторизуватися. Поставити свої запитання ви можете тут, повний F. A. Q. прочитати можна тут. Оновлення програми FvCheat відбувається автоматично. Перші дні роботи програми, користувачів використовують даний софт мало, тому перший час кількість накруток буде не великим.

Увага! Посилання має бути на vkontakte.ru/****, а не vk.com/****
Результат роботи програми

FvCheat

Що вміє накручувати FvCheat?

Друзів
Передплатників (тимчасово не доступний)
Перегляди відео
Серця «Мені подобається»
Учасників групи
Учасників зустрічі
Опитування

Завантажити