FirstCommentVk

211

FirstCommentVk — програма для взяття «Первонаха» ВКонтакте (Cracked by HELMOS)

Опис:
Програма дозволяє взяти перший коментар на стіні в групах, де стоїть каптча на коментарях за рахунок розгадування її заздалегідь. Наприклад, MDK, Індульгенція і тому подібних.

Для чого це потрібно?
Це потрібно для залучення аудиторії у своє співтовариство, сторінку вконтакте і збільшення активності на ній.

Функціонал:
1.Авторизація по логіну/паролю або через token. (Від HELMOS: авторизація по логіну/паролю не працює, ні-ні, це не в мене руки криві, це в обнові не працює. Кнопка ТОКЕН теж не працює, тому доведеться отримувати ТОКЕН за посиланням ручками.)
2.Автоматичне отримання останнього поста в співтоваристві
3.Підтримка вкладень (фото/відео/аудіо/документи)
4.Розпізнавання каптчі через Antigate
5.Розпізнавання каптчі вручну
6.Рандомізація коментарів
7.Згортання програми в трей
8.Звукове сповіщення при відправці коментаря
9.Збереження Ваших налаштувань програми
10.Простий і зрозумілий інтерфейс

Що я можу сказати від себе, задумка софта на висоті, але не найкраща реалізація (хоча я сам би можливо не зробив краще, та не про це). За допомогою цього софта непогано наганяв людей в порожній паблік. Статус піднімав за вечір до 1000 уніків (!ЖИВИХ!). Підписок трохи більше 120 осіб. Якщо з розумом заюзать софт, то можна непогано розкрутити паблік. Так само круто брати все “первонахи” заради інтересу, перед друзями “понтануться”, наприклад.

В архіві 2 версії програми, одна нова (з неробочої кнопкою отримання сертифіката, це розроблення дизайн зламав, не я.), інша старіше (в ній працює кнопка отримання сертифіката, при запуску просто игнорьте обнову, врахуйте що стара версія не працює, вона потрібна тільки для одержання сертифіката, як отримаєте токен, скопіюйте його, закрийте стару версію і вставити маркер в нову версію.)

Ссыль на скачування: https://yadi.sk/d/e72jv_QJXjcNU