Far cry 6 пішла в друк, реліз — 7 жовтня

13

Ubisoft майже урочисто оголосила про те, що її багатообіцяючий бойовик far cry 6, присвячений вічній темі протистояння диктатора і волелюбних повстанців, відправився в друк, або, як висловлюються на заході, «пішов на золото». У наші дні ця подія носить хіба що статус традиції і практично втратило свій первісний зміст: класичні оптичні диски по швидкості зчитування з них вже давно поступаються швидкості скачування з інтернету, особливо у великих містах, тому сенсу в покупці і виробництві оних з кожним роком все менше.

Статус відправки гри в друк означає, що проект повністю завершений з точки зору контентного наповнення і позбавлений серйозних вад. Якщо такі раптово будуть виявлені, то проблему вирішить так званий патч першого дня.

Попутно «золотий» статус означає, що far cry 6 точно вийде 7 жовтня. Винятком може стати лише форс-мажорна ситуація. Прецеденти були; з недавніх-cyberpunk 2077, реліз якої відклали незважаючи на відправку в друк. Імовірність, втім, занадто мала, щоб переживати з цього приводу.

Нагадуємо, що в far cry 6 ми вирушаємо у вигадану карибську державу яра, очолювану диктатором антоном кастільо. Цей харизматичний лиходій – наш головний антагоніст, який вважає, що його рідній державі можна повернути колишню велич і перетворити його в рай на землі. Мета благородна, але місцевим повстанцям вона не до душі.