Facebook заблокував розробника інструменту для скасування всіх підписок

10

Facebook заблокував розробника браузерного розширення “unfollow everything”, яке дозволяє автоматично скасувати всі підписки в соцмережі і повністю очистити новинну стрічку. Про це повідомляє the verge.

Facebook дозволяє видаляти підписку на користувачів, групи і сторінки окремо. Луїс барклі (louis barclay) автоматизував цей процес, надавши можливість скасовувати всі підписки разом. Він зауважив, що це значно скорочує час перебування в соцмережі. Свій досвід використання інструменту він описав в недавній статті для slate.

У відповідь facebook відправив барклі лист, в якому звинуватив його в порушенні умов сервісу через створення пз, яке автоматизує дії користувачів. Компанія назавжди заблокувала свої облікові записи facebook та instagram, і вимагала, щоб він пообіцяв більше ніколи не створювати інструменти, які взаємодіють з facebook та іншими його службами.

У компанії поки не прокоментували цю ситуацію.

Нагадаємо, що раніше цього місяця марк цукерберг спростував звинувачення, що facebook ставить на перше місце прибуток, а не безпеку і благополуччя користувачів.