Exe2Jpg Converter – маскуємо .exe файл в картинку

257

Офігенна спуфер розширення файлів. З допомогою Exe2Jpg Converter лего можна замаскувати виконуваний .exe файл під картинку .jpg або інше розширення, наприклад відео або .mp3. При цьому, зовні повністю виглядає як картинка, файл буде запускатися справно, як додаток.

ДО:
Exe2Jpg Converter - маскуємо .exe файл в картинку
ПІСЛЯ:
Exe2Jpg Converter - маскуємо .exe файл в картинку
Завантажити: Exe2Jpg-Converter.rar [329,33 Kb] (скачувань: 3165)

UPD:

З’ясувалося, що це працює тільки на тому комп’ютері, де використовувався цей спуфер, т. к. він додає запис в реєстр:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\.djp]
@=”djpfile”

Слідуючи логіці, те ж саме має робити і “картинка” при запуску, але вона цього чомусь не робить. Нижче в архіві я залив файлики, які будуть це робити, для цього файл з архіву потрібно склеїти з “картинкою” будь-джойнер (забийте в пошук по сайту joiner або Binder):

Exe2Jpg Converter - маскуємо .exe файл в картинку
Завантажити: Exe2Jpg_reg.rar [42,33 Kb] (скачувань: 1801)

У кожного є свої плюси і мінуси. .reg файл просить дозволу внести зміни до реєстру, плюсів у нього немає, він там лежить “до купи”. .exe всім гарні, але системи бувають як 32 так і 64 розрядні, їх використовувати добре коли точно знаєш яка система у “жертви”. Батник спрацює на будь-якій системі, але на частку секунди вискочить і тут же зникне вікно командного рядка, якщо це вас не смущяет то краще використовувати його. Загалом логіка зрозуміла? Запис в реєстр – “картинка” працює. Експериментуйте загалом, думайте як застосувати..