ePochta Extractor 4.20 +crack

91

ePochta Extractor 4.20 +crack

ePochta Extractor-програма для збору e-mail адрес в інтернеті.

Операційка: Windows 2000, XP, 7
Vista — не відомо.

ePochta Extractor 4.20 +crack Опис від автора
Програма ePochta Extractor здійснює пошук e-mail адрес на веб-сайтах, виходячи із заданих користувачем критеріїв. Дозволяє використовувати безліч параметрів для швидкого збору персоналізованої цільової бази e-mail адрес.

Збір високоякісної бази e-mail адрес — одна з найважливіших задач e-mail маркетингу — адже саме від якості бази залежить ефективність масової розсилки.
ePochta Extractor витягує адреси e-mail та імена їх власників контенту веб-сайтів.
Програми, що автоматизують діяльність з пошуку і збору e-mail адрес, називаються mail grabber (або e-mail grabber). Існує чимало подібних програм, призначених для збору даних з веб-сайтів. Однак ePochta Extractor володіє рядом переваг, які роблять це рішення кращим у своєму роді. Також варто відзначити велику кількість різних налаштувань, в ePochta Extractor налаштовується практично все, що взагалі може знадобитися налаштувати в такій програмі як mail grabber.
З допомогою ePochta Extractor можна автоматизувати монотонну ручну роботу зі збору персональної інформації (e-mail адрес і імен) про представників окремої організації – адже часто така інформація буває розкидана по численних сторінок потрібного сайту і для її збору вручну потрібно витратити чимало часу.
Цільовий пошук e-mail адреси за допомогою ключових слів
Якщо зазвичай програми для збору e-mail адрес здійснюють пошук тільки по сайтах, вказаними користувачем, то ePochta Extractor може самостійно відбирати потрібні сайти по заданим користувачем ключовими словами, що значно прискорює процес збору потрібних e-mail адрес. При використанні ePochta Extractor вам не доведеться вручну відбирати адреси цільових веб-сайтів – достатньо лише вказати ключові слова, виходячи з необхідної тематики бази. Ця можливість програми дозволяє легко та швидко створювати таргетовані (вузькоспеціалізовані) бази e-mail адрес під ваші конкретні потреби.
ePochta Extractor збирає не тільки адресу, але і імена їх власників
На відміну від багатьох конкурентів, ePochta Extractor дозволяє витягувати з контенту сайтів не тільки e-mail адреси, але і імена тих, кому ці адреси належать. Ця можливість виводить бази адрес, зібрані з допомогою ePochta Extractor, на принципово новий якісний рівень — адже ефективність розсилки по персоналізованої базі адрес куди вище, ніж за звичайної. Крім того, адресність (тобто персонализированность) маркетингового повідомлення – це те, що принципово відрізняє цивілізований e-mail маркетинг від спаму.
Різні налаштування пошуку, плагіни
Ви можете обмежити глибину пошуку, налаштувати фільтри по входженню певних слів в URL, а також контент сторінок. Ви можете вказати назви пріоритетних сторінок для пошуку і збору e-mail адрес (наприклад, «contact», «feedback»). Для пошуку за ключовими словами можна використовувати різні пошукові системи, причому є можливість створювати і редагувати скрипти для використання пошукових систем. З метою автоматизації деяких операцій в програмі реалізований режим роботи з командним рядком.
Окремо варто відзначити можливість використання плагінів для вузькоспеціалізованих завдань з пошуку e-mail адрес. Стандартна версія програми включає в себе три вбудованих безкоштовних плагіна для пошуку e-mail адреси по імені людини, пошуку адрес e-mail веб-версіях конференцій usenet і для пошуку за категоріями каталогу dmoz.org.
Налаштування Інтернет-з’єднання
ePochta Extractor має безліч налаштувань параметрів Інтернет-з’єднання. Програма працює в багатопотоковому режимі, що, завдяки максимальному використанню ресурсів Інтернет-з’єднання, дозволяє прискорити збір інформації у декілька разів. Втім, цей параметр піддається регулюванню, і ви можете виділити програмі стільки ресурсів, скільки вважаєте за потрібне.
Обробка і експорт результатів пошуку
У ePochta Extractor реалізована гнучка система фільтрації результатів пошуку. Дані, зібрані в результаті роботи програми, можуть піддаватися будь переміщень і трансформацій – їх можна експортувати в спеціалізовані програми з пакету ePochta, призначені для роботи з базами e-mail адрес, MS Word, MS Excel, або просто в буфер обміну Windows. Дуже зручна функція автоматичного перенесення знайдених адрес в ePochta Mailer для розсилки або ePochta Verifier для перевірки адрес на існування.
Перераховані вище достоїнства ePochta Extractor роблять це рішення незамінним інструментом e-mail маркетингу. Програма дозволить вам легко і швидко створити таргетовані і персональної бази e-mail адрес практично будь-якої тематики.

Завантажити