Електрокар bmw ix отримав динаміки з алмазами і покриттям з платини: дуже дорогий звук

13

Сьогодні, 9 вересня, виробник аудіосистем bowers&wilkins офіційно заявив, що новітній електричний кросовер bmw ix став першим електричним автомобілем, який обладнали вельми просунутою системою diamond surround sound, в основі якої лежать спеціальні низькочастотні динаміки під назвою diamond dome. Варто відразу зазначити, що слово diamond в назві використовується не просто так — купола твиттеров в колонках виробник виготовляє з алмазів, які потім ще й покривають захисним шаром з платини. Аналогічна технологія, наприклад, використовується у відомій студії звукозапису abbey road studios.

Правда, мова йде не про натуральні алмази, а про штучні — інакше конструкція була б надмірно дорогою і не дісталася б до серійного автомобіля. Більш того, виробник зазначив, що система bowers&wilkins diamond surround sound складається з тридцяти динаміків, які розташовані по всьому салону електрокара — їх сумарна потужність становить 1615 вт, але в bmw ix даний бонус будуть встановлювати лише в якості додаткової опції. На жаль, поки що інформації про вартість динаміків з алмазами всередині немає, але, ймовірно, це буде топовий варіант серед опцій в розділі аудіосистем.

Втім, це вже не перший випадок, коли bmw використовує bowers&wilkins diamond surround sound в своїх автомобілях — першою моделлю бренду, яка отримала новітню аудіосистему, є седан bmw 7 серії покоління g11. Правда, в цьому автомобілі і потужність нижче, «всього» 1400 вт.