Екшен mechwarrior 5: mercenaries добереться до консолей playstation в цьому місяці

13

Видавництво sold out і студія-розробник piranha games на офіційному сайті свого екшену mechwarrior 5: mercenaries повідомили про швидке розширення платформної географії гри.

Джерело зображень: official playstation blog

Як стало відомо, вже 23 вересня поточного року mechwarrior 5: mercenaries і доповнення heroes of the inner sphere надійдуть у продаж для playstation 4 і playstation 5. Попередні замовлення поки не стартували.

Згідно з оголошенням в офіційному блозі playstation, версія mechwarrior 5: mercenaries для playstation 5 отримає підтримку особливостей dualsense: адаптивних тригерів і тактильної віддачі.

Повідомляється, що базова версія mechwarrior 5: mercenaries для ps4 і ps5 включає всі отримані грою на інших цільових платформах поліпшення геймплея та інших аспектів проекту.

Зокрема, мова йде про можливість перемикання між керованими ші роботами в ході місій, ефекти екстремальних погодних умов, удосконалення інтерфейсу і оновленому вступі сюжетної кампанії.

Крім того, для проходження heroes of the inner sphere в кооперативі володіти копією доповнення достатньо лише господареві сесії. Версії гри для ps4 і ps5 отримають підтримку кроссплея.

Mechwarrior 5: mercenaries дебютувала 10 грудня 2019 року на пк (epic games store). До цифрових сервісів steam і gog, а також консолей xbox one, xbox series x і s гра дісталася в травні 2021-го.