Екс-глава playstation studios шон лейден розкрив причину відходу з sony

17

Звільнився в 2019 році з sony екс-глава sie worldwide studios шон лейден вперше назвав причину свого відходу з компанії.

В інтерв’ю виданню bloomberg колишній топ-менеджер playstation пояснив, що вся справа у вигорянні і втоми, причому не тільки від роботи на займаній посаді, але і від індустрії в цілому. Після виходу god of war і horizon: zero dawn , що стали великими хітами, лейден побачив шанс піти на високій ноті і скористався цим.

” це заняття для молодих. Я відчув, що настав відповідний момент, щоб поставити крапку в моїй спадщині. Здавалося, що це був гарний час, щоб зійти з вершини і дозволити іншому поколінню вивести playstation 5 на ринок”.

В ігрових змі ходили чутки , що відхід лейдена насправді був результатом боротьби за владу між ним і нинішнім босом playstation джимом райаном , який керував запуском ps5 в минулому році. Лейден не став вдаватися в подробиці.

“я думаю, що вибрав час в найбільш підходящий момент і був радий цьому як ніколи”.

Новим керівником sie worldwide studios був призначений герман хульст , який очолював тоді студію guerrilla games, а сам лейден зайняв місце в консультативній раді компанії streamline media group , яка займається наданням послуг в ігровій індустрії.