Дисплей склали в метелика за технологією орігамі [відео]

10

Команда корейських дослідників створила дисплей, який можна складати як орігамі. Розмір і форма можуть бути довільними, відбабочкі до літачка і піраміди.

В даний час на ринку можна зустріти кілька комерційних пристроїв зі складними дисплеями. Всі вони мають істотні обмеження і недоліки. Вчені з центру дослідження наночастинок фундаментальних наук сеульського національного університету показали роботу дисплея, гнучкість якого значно перевищує всі комерційні дані.

За словами розробників, екран довільної форми можносгибать так, як це відбувається зі звичайним папером при складанні орігамі. На відеоможно побачити кілька фігур, в тому числі літачок, піраміду і метелика. Єдиним обмеженням буде необхідність надання дисплею тієї чи іншої форми, але дажеето не применшує високого потенціалу нової технології.

В даний час технологія ще не готова до виходу на ринок і має безліч недоліків. В першу чергу це зниження колірних характеристик, що відбувається після 500 складань. Крім того, доступне рішення екрану обмежується 64 пікселями, що неприйнятно по современнимтребованиям. Розробники запевняють, що продовжать покращувати технологію: зроблять дисплей довговічним і збільшать роздільну здатність.