Dying light 2 stay human знову перенесли — гра вийде в лютому наступного року

10

Компанія techland оголосила про те, що постапокаліптичний рольовий екшен dying light 2 stay human знову перенесений на більш пізній термін. Нова дата виходу гри – 4 лютого 2022 року. Пояснити рішення геймерам взявся сам генеральний директор і засновник techland павло мархевка (pawel marchewka).

Джерело: techland

У зверненні до гравців мархевка розповів про те, що techland завжди ставила перед собою завдання вибудувати чесну і відкриту комунікацію зі спільнотою проекту. Розробка dying light 2 stay human впевнено наближається до фінішної прямої. За його словами, гра практично готова, і зараз залишилося її тільки оптимізувати.

«це, безумовно, найбільший і амбітний проект, який ми коли-небудь робили. На жаль, ми зрозуміли, що для того, щоб довести гру до рівня якості, на який ми націлилися, нам потрібно більше часу на її вдосконалення та оптимізацію. Тому ми вирішили перенести дату виходу гри на 4 лютого 2022 року, — додав він. – і шкодуємо, що вам доведеться почекати ще трохи, але ми хочемо, щоб гра виправдала ваші найвищі очікування в момент виходу, і ми не хочемо йти на компроміси в цьому відношенні».

Джерело: techland

Наступного місяця techland проведе для ігрових видань і блогерів усього світу ряд спеціальних превью-заходів, де вони зможуть ознайомитися з версіями dying light 2 stay human для пк і консолей. А це означає, що в жовтні геймерів чекають свіжі подробиці гри і враження преси і лідерів думок.

Нарешті, павло мархевка пообіцяв, що в кінці цього місяця techland поділиться деякими «особливими новинами».

Джерело: techland