Дочка пола уокера може з’явитися в “форсажі 10»

12

Враховуючи весь вир екшену, який відбувається у франшизі” форсаж ” за останні роки, як би там не було, центральною темою всіх фільмів є сім’я. І це стосується того, що відбувається як на екрані, так і за його межами.

Так, наприклад, справжній син віна дизеля зіграв у дев’ятій частині, але, мабуть, головним прикладом є те, як франшиза шанує пола уокера, який загинув у жахливій автокатастрофі 8 років. Його брати коді і калеб були задіяні в якості дублерів в ” форсажі 7 », а персонаж актора, брайан о’коннер, з тих пір неодноразово згадувався іншими героями.

Нещодавно, він дизель навіть натякнув, що дочка пола, мідоу, може з’явитися в заключних десятій і одинадцятій частинах саги, а в новому інтерв’ю виданню entertainment tonight, інша зірка « форсажу » лудакріс заявив, що хотів би, щоб це сталося.

Вона – феноменальна людина. У неї відмінна генетика,і я хотів би її побачити в ” “. Це все, що я можу сказати, я не можу це підтвердити або спростувати. Я теж чую чутки, але я знаю її особисто-її серце зроблено з золота.