Для world of warships: blitz вийшло масштабне оновлення 4.4

14

У мобільній версії популярного онлайн-екшену world of warships вийшло велике оновлення, яке помітно змінило інтерфейс гри.

За словами розробників world of warships blitz користувальницький інтерфейс завжди був для них однією з ключових фичей, яку потрібно постійно вдосконалювати. Так, в оновленні 4.4 був перероблений інтерфейс в порту, боях і арсеналі.

Також стала доступна нова карта — “блакитний фронт”. Це новітня карта, додана для рангових боїв. Вона призначена для гри на кораблях viii-x рівнів в режимі”перевага”. Карта має чотири контрольні зони, серед яких розкидані дрібні острови у формі підкови і наконечника, розташовані навпроти один одного і розділені великим островом.

Гравці вже можуть зануритися в нове ігрове подія банк, яке дає можливість збирати срібло, досвід і золото після кожної перемоги в особливих ігрових режимах і в рангових боях. У банку може зберігатися два види накопичень. Коли кількість срібла, золота або досвіду досягає першої позначки, гравець може забрати все, що накопичено в банку на даний момент. Після досягнення другої позначки в банку-досягається можливий ліміт накопичень.

Звичайно, оновлення не оминуло і балансування суден. Більш детально про всі нововведення можна прочитати в офіційній групі в вконтакте.

Ну, а щоб занурення в гру проходило цікавіше, для наших користувачів ми припасли коди з приємними бонусами, як для новачків, так і для бувалих капітанів. До складу кожного набору входять: