Dlc ancient spirits для children of morta вийде 7 жовтня

10

11 bit studios опублікувала трейлер dlc ancient spirits для children of morta , в якому представлені новий ігровий персонаж і про інший цікавий контент. Dlc стане доступним 7 жовтня за ціною 4,99 долара сша на всіх платформах, на яких була випущена гра children of morta, включаючи пк, nintendo switch, playstation 4 і xbox one.

паралельні, хоча і різні життя, іноді можуть зблизити один одного і почати нове життя, нагадуючи обом про свою природу. Все стає ясно з приходом воїна з двома духами. Цей новий персонаж розширює існуючий загін доступних воїнів і доступний для гри в режимі сімейних випробувань. Бойова майстерність і унікальний стиль гри новачка неможливо порівняти з навичками кого-небудь ще в цих країнах.

Також в children of morta тепер доступна ще одна частина безкоштовного контенту. Останнє оновлення збагачує гру освяченням, новим завданням, доданим в режим сімейних випробувань, орієнтованим на бої, і двома повними мовними локалізаціями, включаючи озвучування на перській і японській мовах.