Дівчина заробила $2.4 млн за допомогою хитромудрої схеми обміну ефіру, а після повернула всі гроші

10

Даний матеріал можна було б розтягнути на десять сторінок, оскільки інформація, що лежить в його основі, настільки складна, що більшості наших читачів знадобилися б пояснення. Саме тому ми опустимо більш складну частину, описавши все якомога простіше. Якщо вас не влаштовують подібні спрощення, звертайтеся в даний матеріал, де можна отримати більше відповідей на ваші запитання.

Справа була так: компанія ribbon finance влаштовувала велику роздачу власних токенов. Подібні акції називають еірдропами (airdrop) і використовують в маркетингових цілях. Логіка проста: хто відмовиться отримати тисячі монеток, нехай навіть і віртуальних? варто враховувати, що багато розробників обіцяють золоті гори, тому число бажаючих отримати безкоштовну криптовалюта не збіднює. Цього разу роздача не була безкоштовною. Потрібно було відправити на адресу проекту певну суму, за що система видавала вам певну кількість криптовалюта rbn.

Судячи з усього, одна їх співробітниць венчурної компанії divergence ventures десь щось почула. Бріджет харріс розбила свої накопичення в розмірі 25 000 доларів на десятки гаманців, відправляючи на адресу ribbon finance крихітні перекази по 0.148 монет в ефіріумі (eth). Система була налаштована таким чином, що за невеликі перекази давалося більш солідну винагороду, що повинно було залучити додатковий інтерес небагатих інвесторів. Якщо в цифрах, то за трохи більше 450 доларів в ефірі бріджет харріс отримувала 15 400 в токенах rbn.

І ось тут і починається найцікавіше, адже 7 жовтня відбулося розблокування всіх токенов. Первісна ринкова ціна за одну монету rbn виявилася дорівнює трохи більше 4.4 долара, що миттєво перетворило дівчину в мільйонера (точніше 2.4 мільйона доларів). Про подію дізналися такі ж вкладники, які не додумалися розбити свої гроші на кілька переказів. У підсумку компанія divergence ventures принесла всім вибачення, а гроші у заповзятливої співробітниці відняли. Їх повернули в систему. Тільки після цього крики незадоволених вдалося вгамувати. Точно неясно, чи сама харріс віддала свої два мільйони, або їй видали якусь компенсацію. Представники divergence ventures запевняють, що дівчина не могла нічого знати про специфіку роздачі. Якщо це так, то харріс заробила свої мільйони чесно. У такому випадку, чому б не залишити їй 702 ефіру. Цікаво, дівчині повернули хоча б її 25 тисяч доларів?