Деякі специфікації redmagic 6s pro стали відомі до анонса: snapdragon 888+ і до 16 гб озу

13

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

Redmagic оголосила, що скоро випустить новий пристрій redmagic 6s pro. Новий смартфон стане лише невеликим оновленням в порівнянні з оригінальним redmagic 6 pro, в чималому ступені завдяки процесору snapdragon 888+.

Зовні модель під номером nubia n669j-s дуже схожа на оригінальне redmagic 6 pro і буде доступна в чотирьох кольорах: зелений, чорний, червоний і синій градієнт. Оновлення повторює багато з специфікацій попереднього смартфона, включаючи ос android 11 і потрійну задню камеру з основним датчиком на 64 мп.

Tenaa також підтверджує наявність процесора snapdragon 888+ з максимальною частотою 2,95 ггц і, що він буде працювати в парі з 16 гб оперативної пам’яті в прийдешньому redmagic. Виробник вже рекламує цей пристрій преміум-класу, розкривши наявність спеціальних кнопок з частотою відгуку 500 гц.

Компанія також повідомила, що смартфон буде випущений разом з новими аксесуарами: рукояткою feizhi g1, яка додає функції джойстика до однієї з кнопок, і блоком живлення ємністю 10000 маг. Незважаючи на серйозний зовнішній вигляд, він, мабуть, володіє портами типу c, розрахованими на максимальну потужність 22,5 вт.

Виробник ще не назвав ціну нового смартфона, але, ймовірно, вона, так само як і повні специфікації, стануть відомі на заході, запланованому на 6 вересня 2021 року.