Devgamm 2021: welcome to goodland — стратегія про відмивання грошей в стилі this is the police і «озарк»

15

На конференції розробників ігор devgamm moscow 2021, яка пройшла 6 і 7 вересня в московському готелі radisson slavyanskaya hotel, студія big city lab представила економічну стратегію про відмивання грошей welcome to goodland. Проект привернув своїм художнім стилем і схожістю з this is the police.

Джерело: big city lab

Студія big city lab до цього розробляла гіперказуальні ігри і вже вийшла на потік — один проект раз на чотири місяці. Однак цього разу команда вирішила зробити гру іншого рівня-сюжетну економічну стратегію з елементами менеджера.

«мета розробки гри — створення унікального ігрового досвіду, побудованого на механіці відмивання грошей, — розповіла нам команда big city lab. – ми хочемо створити гру, яка буде відчувати як моральні принципи гравця, так і його вміння правильно управляти командою і бізнесами. Гра буде складатися з декількох глав і включати в себе не тільки економічну і стратегічну частину, але і сюжет з роликами, чотири кінцівки, персонажів і багато морально-етичного вибору. Участь у виставці devgamm була неймовірно корисною для нас. Ми були раді бачити, як в нашу гру грають гравці, і ми також змогли зібрати зворотний зв’язок про наших механіках, інтерфейсі і арті. Ми віримо, що він допоможе нам поліпшити гру, зробити її більш зрозумілою і доступною для гравців».

Розробка welcome to goodland почалася зовсім недавно, в травні 2021 року, і вже досягла значного прогресу. Натхненням для гри послужили this is the police, disco elysium, reigns, а також серіали «пуститися берега» і «озарк».

Джерело: big city lab

Дія гри розгортається в невеликому містечку в міннесоті. Там головний герой змушений розвивати свій бізнес, щоб відмити гроші для мексиканського картелю. Це не дуже-то подобається місцевим угрупованням, а тому протагоніст постійно вступає з ними в конфлікти. Від вас залежить, з ким ви знайдете спільну мову, а кому оголосіть війну.

У грі вам належить розподіляти витрати грошей, управляти бізнесом і вашим персоналом, вести переговори з жителями, бандами і поліцією міста, захищатися і вибудовувати власну репутацію. День за днем в місті відбуваються якісь події, які впливають на подальший розвиток подій.

Джерело: big city lab

Але, в кінцевому підсумку, треба буде також подумати, як вибратися з усієї цієї халепи. Історія не пройде безслідно для психіки протагоніста. Згодом його все більше будуть терзати думки про те, хто ж він тепер — злочинець по своїй волі або ж чесна людина, яка опинилася в непростій ситуації.

Джерело: big city lab

Steam.