Desktop Locker

233

Desktop Locker – утилітка для блокування екрану.
Имееющиеся опції:

Desktop Locker Показати / Приховати текст
1. Дозволити відображення кнопок перезавантаження і вимикання. Іноді корисно, якщо пароль не підходить, а вимикати аварино не хочеться.
2. Можливість вказати затримку появи на блокувальному екрані кнопки перезавантаження і вимикання. Наприклад, іде виконання операції, після якої з’являється можливість вимкнути комп’ютер.
3. Заблокувати миша. Ця опція дає можливість недосвідченим користувачам натиснути кнопки перезавантаження і вимикання (Tab перемикає активність кнопок).
4. Встановлення прозорості. Опція може стане в нагоді, коли не приховуються дані і в той же час запобігає доступ до відкритих документів.
5. Ярлик на робочий стіл (або меню програм або на панель швидкого запуску). Дозволяє створити конфігурацію в зашифрованих даних, тобто не використовувати вікно налаштувань, а відразу блокувати з паролем, який був введений при створенні ярлика.
6. Автозавантаження. Потрібно бути уважним, тому що помилковий пароль у вигляді помилки може стати причиною повного блокування системи. Ця опція створює аналог ярлика, тільки в реєстрі (для поточного користувача). При завантаженні комп’ютер тут же блокується.

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.