Де взяти акаунти Вконтакте?

96

Вообщем думаю багато «фейкеры» чули новину про hpc , ну ось я вирішив описати спосіб , як я здобуваю акаунти , а так само отримую невелику гріш з них. Ну поїхали!

Підготовка:
Викачуємо PHP Devel Studio:

Офф сайт: http://develstudio.ru/downloads/
Яндекс: https://yadi.sk/d/RwB_GmuWesVLB
Для роботи з програмою може знадобитися це ( https://happy-hack.ru/other/53-collection-ocx.html ).

Далі створюємо програму. Справах там 2 поле для вводу (на початку логін потім пароль , це потрібно щоб назви не переплуталися і у вас замість логіна не був пароль). Тепер настав час для вашої фантазії!! Особисто я зробив чит-накрутка для гри контра сіті , так як в ній безліч школоты яка ловиться на фейки. Тепер бажано зробити «Накрутку» точніше скрін з нею , для цього качаємо Cheat Engine там знаходимо значення валюти гри на яку у вас чит. Це додасть у школоты впевненості , що ви не обманюєте. Мій скрін:

Де взяти акаунти Вконтакте?

Подивіться детальну частина там є мій приклад. Так тепер доробляємо нашу програму! Тепер найголовніше робимо кнопку: «Накрутити»або»включити» ну щось в цьому роді! І клікаєм по ній в студії. Там зліва буде кнопка «Події». Натискаємо «Додати подію»-«Клік»-«Редагувати». Вставляємо ось цей скрипт: dlya-feyka.rar [577 b] (завантажень: 293) Там де url вставляємо свою посилання на сніффер.
Я особисто використовую hpc , але там зараз не можна регатся , але ось вам альтернатива http://zuttu.ru (Перевіряв особисто) , там заходимо в сніффер і беремо зображення 1×1 і вставляємо. Тепер переходимо до останнього рядка , раджу її змінити інакше на ваш сніффер посипляться 500 дублікатів від школяра який намагається накрутити собі валюту. Тому ставте , щось типо («Програма накручує близько 1-48 годин» «Програма почала працювати») , далі заливаємо це куди-небудь і раскидываем за групами де ці чити продають або роздають. Всі чекаємо поки нам будуть приходити акки школоты.
Тепер як заробити? Можна поширювати рекламу або свій фейк, а можна так само продавати.

Удачі Де взяти акаунти Вконтакте?