[чутки] marvel studios розглядає можливість м’якого перезавантаження серіалу “шибайголова”

13

За останній рік в мережі появілосьнемало чуток і натяків на те, що marvel studios хоче повернути сліпого супергероясорвіголову в mcu. Студіїпришлось чекати два роки з моменту скасування оригінального серіалу на стрімінг-сервісіnetflix, перш ніж права на метта мердока перейшли до marvel.

І ось недавно журналіст деніель ріхтман у своєму блозі на patreon вирішив підлити масла у вогонь чуток про можливе повернення адвоката-супергероя: він заявілщо marvel studios розглядає можливість створення власного проекту про шибайголова.поки невідомо, чи буде це повнометражний фільм або серіал на стрімінговомсервісі disney+. Також ріхтман повідомив, що так як зараз багато персонажів потраплять в мультивселенную (наприклад, як пітер паркер), то у marvel studios з’явиться можливість зробити м’яке перезавантаження старих героїв з новими історіями. Тому цілком ймовірно, що актори з супергеройскихсеріалів netflix зможуть зіграти нові версії одних і тих же персонажів.

Також крістен ріттер, в недавнемінтерв’ю для порталу screenrant заявила, що якщо їй коли-небудь предложатповторіть роль джесіки джонс, вона в одну мить опиниться на сємочнойплощадке:

Я просто вмираю від бажання сновасиграти джесіку. Я провела найкращий час, граючи її, і я просто дуже люблю цю гру. Я так пишаюся цим персонажем. Не тільки тому, що це була чудова гра і вона така крута, але й тому, що цей персонаж дійсно знайшов у людей. Так що якщо коли-небудь випаде можливість знову еесиграть, я буду там в одну мить.