[чутки] білл мюррей приєднається до акторського касту фільму «людина-мураха і оса: квантоманія»

8

Американський актор білл мюррей, можливо, приєднатися до кастингу фільму «людина-мураха і оса: квантоманія».

Алекс перес, журналіст порталу cosmic circus, на сайті працевлаштування акторів і творчих фахівців mandy.com, натрапив на анкету дублера джона таусенда, в якій зовсім недавно з’явилася нова інформація про те, що з 2021 року по 2022 рік він буде зайнятий в проекті «запорошений кролик» в якості фото-двійника білла мюррея. “курний кролик «-це виробнича назва фільму»людина-мураха і оса: квантоманія”.

Варто також відзначити, що на початку цього року, режисер фільму пейтон рід опублікував у своєму особистому блозі в twitter листівку із зображенням білла мюррея і його автографом, супроводивши публікацію наступним текстом: «у 1975 році білл мюррей грав роль людини-факела в радіошоу «фантастична четвірка». Я був його фанатом. Роки потому, на вечірці groundhog day, він підписав це для мене ”

Хоча це і забавна зв’язок (або просто збіг), участь мюррея у фільмі «людина-мураха і оса: квантоманія» поки залишається непідтвердженим. Враховуючи, що виробництво фільму почалося зовсім недавно, а дата виходу призначена на 17 лютого 2023 року, може пройти ще досить багато часу, перш ніж з’явиться повний список акторів, що беруть участь у виробництві фільму.

Що стосується підтверджених зірок майбутнього фільму, то достеменно відомо, що до своїх ролей повернуться пол радд, еванджелін лілі, майкл дуглас і мішель пфайффер. Роль дочки скотта ленга, кессі, виконає кетрін ньютон. За лиходійства і беззаконня відповідатимуть корі столл в ролі даррена кроса і джонатан мейджорс в ролі канга завойовника, який нещодавно дебютував в серіалі «локі».