Час збирати Bitcoin! Крани

217

Всім привіт. Биткоин стрімко росте не по днях, а по годинах, розумні люди скуповують його і роблять на цьому цілі статки! Але що робити, якщо ти школяр чи бідний студент і не можеш вкластися в Bitcoin, але відкусити свій шматок від пирога, нехай і маленький, все-таки хочеться? Чудовий варіант – це биткоин крани. Це сайти, на які ви можете заходити і щогодини отримувати певну кількість сатоши.

Згоден, це не такі великі суми як хотілося б, але! З урахуванням зростання биткоина накопичуючись на вашому гаманці вони перетворюються в досить таки відчутну суму. Зайшовши в свій аккаунт дворічної давності на одному з кранів, я виявив на рахунку значну суму в кілька тисяч рублів, хоча на той час це були копійки – на стільки виріс биткоин! Деякі фахівці прогнозують зростання битка і до ста тисяч доларів і вище, тепер уявіть наскільки можуть зрости в ціні ваші зібрані сьогодні сатоши. Я збираю сатоши на крані Фрибиткоин. Биткоин гаманець у мене зареган стандартний, на blockchain.info. Хоча багато і знають і користуються цим краном, т. к. він, напевно, самий популярний, але опишу в двох словах для новачків процес збору:

1)Заходите на кран, створюєте там акаунт. У налаштуваннях вказуєте ваш биткоин гаманець куди будуть переводитися сатоши.

2)Після чого кожну годину заходьте на головну сторінку, вводите каптчі і натискаєте кнопку “ROLL!”:

Час збирати Bitcoin! Крани

3)І бачите скільки вам впало сатоши на рахунок і таймер, після закінчення якого можна знову отримати сатоши:

Час збирати Bitcoin! Крани

У верхньому правому куті можете спостерігати свій баланс:

Час збирати Bitcoin! Крани

Ось в принципі і все. Якщо збирати з декількох кранів, відповідно сума збільшується, і чим більше кранів тим краще. Тому залишайте в коментарях крани які ви знаєте і використовуєте, давайте зберемо тут базу.