Centurion Wifi Suite

210

Програма Centurion Wifi Suite забезпечує користувачеві повний контроль над Wi-Fi-з’єднаннями та бездротовими мережами. Це професійне додаток для надійного управління бездротовими мережами, перегляду комплексної інформації про з’єднаннях і підрахунку трафіку. Інструмент автоматично виявляє зв’язку і дає можливість легко керувати ними, а також дозволяє налаштовувати профілі.

Автоматичне підключення до мережі
Легко настроюється, автоматичне підключення до мережі або бездротової точки доступу (WAP), яке буде автоматично підключатися кожен раз, коли необхідна мережа або WAP з’явилося неподалік від вашого місця розташування.

Географічне положення
Визначити своє поточне розташування, використовуючи інформацію, надану оточуючих Wi-Fi мереж. Wi-Fi Suite збирає інформацію з довколишніх мереж і виявляє місце розташування за допомогою Google Geolocation.

Швидкий вхід в мережу
Швидкість процесу підключення до Wi-Fi мереж в 6 разів швидше звичайного. Wi-Fi Suite використовує оптимізований алгоритм зв’язку, що зменшує час з’єднання, особливо при підключенні до нових мереж.

Імпорт і експорт мережевих профілів
З Centurion Wifi Suite ви зможете експортувати ваш профіль Wi-Fi і зберігати їх для подальшого використання. Наприклад, ви можете зробити копію і потім відновити доступ до відомих мереж після нової перевстановлення ОС.

Точність інформації
Wifi Suite дає вам всі відомості про Wi-Fi мережах і мережевих профілях і про якість сигналу з високою точністю. Більше 80 характеристик Wi-Fi з’єднань, включаючи характеристики кожної точки в кожній мережі.

Рік виходу: 2013
Операційна система: Windows 7/Vista/XP/Windows 8
Розрядність: X86(32 bit) і X64(64 bit)
Мова: Російська,Англійська
Ліки: присутній
Розмір файлу: 4.82 MB