Cd projekt купила засновану розробниками bioshock і halo студію the molasses flood

19

Компанія cd projekt, що володіє однойменною студією з постфіксом red, а також магазином gog, оголосила про поповнення в своїх рядах. З сьогоднішнього дня в загальний дружний колектив входить американська студія the molasses flood.

Варто відзначити, що the molasses flood була заснована в 2014 році і відома в першу чергу своїми засновниками, які раніше безпосередньо брали участь в розробці ігор серій bioshock, halo, guitar hero і rock band. З числа ігрових проектів колективу можна згадати the flame in the flood і drake hollow, але навряд чи ці назви знайомі левовій частці геймерів.

Чим конкретно займатиметься колектив у складі групи cd projekt, не уточнюється. Керівництво заявляє, що the molasses flood дозволить розширити потенціал компанії, а також підготувати якийсь новий проект по вже наявній у cd projekt франшизі. Асимілювати розробників польська компанія не збирається: вони збережуть всі свої підвалини і колектив; правда, тепер у неї з’явилося начальство, але ця обставина не настільки страшне, як може здатися.