Британські чарти: tales of arise не дотягнулася до першого рядка

14

Портал games industry поділився інформацією про продажі роздрібних видань ігор на території великобританії з 5 по 11 вересня 2021 року. Звітний період відзначився відразу декількома помітними новинками.

Джерело зображення: nintendo

Найбільш продаваною грою минулого тижня стала збірка міні-ігор warioware: get it together! для nintendo switch. Втім, за кількістю реалізованих копій ексклюзив поступився навіть дебютувала в травні miitopia.

На другому місці нового чарту з невеликим відставанням розташувалася японська рольова гра tales of arise. Проект перевершив стартові показники scarlet nexus (ще однієї розробки bandai namco), що дотягнулася в червні до 8-го рядка, більш ніж удвічі.

Що стосується розподілу по платформах, то найпопулярнішою tales of arise виявилася на ps5 (58 %). Ще 28 % від проданих копій довелося на ps4, 13 % – на xbox series x і s, а залишився 1 % — на pc.

Джерело зображення: bandai namco entertainment

Третьою до фінішу прийшла nba 2k22. У роздробі новий баскетбольний симулятор 2k і visual concepts стартував майже вдвічі гірше попередньої частини, але в цифровому форматі ситуація може помінятися.

Ще одним свіжим релізом, що пробився в топ-10, стала life is strange: true colors — 6-е місце. Найкраще показала себе версія для ps5 (54 %). Потім йдуть ps4 (28 %) і xbox series x з s (18 %).

Нарешті, менш успішними дебютантами тижня виявилися bus simulator 21 (17-а позиція), big rumble boxing: creed champions (29-й рядок) і game builder garage (40-е місце).

Топ-10 британського роздрібного чарту з 5 по 11 вересня виглядає наступним чином (в дужках вказано результат минулого тижня):

  1. warioware: get it together! (новинка);
  2. tales of arise (новинка);
  3. nba 2k22 (новинка);
  4. mario kart 8 deluxe (2);
  5. minecraft (1);
  6. life is strange: true colors (новинка);
  7. animal crossing: new horizons (5);
  8. f1 2021 (8);
  9. grand theft auto v (3);