Broken ranks: друге бета-тестування mmorpg стартує наступного тижня

13

Світ broken ranks знову відкривається для широкої публіки.польська студія whitemoon games запрошує гравців взяти участь у другому тестуванні їх mmorpg-ігри. Після першого тесту, в якому взялиучасть більше 25 тисяч учасників з усього світу розробники отримали многоотзывов і тепер вирішили випробувати деякі внесені виправлення, чтобыубедиться, що broken ranks відповідає запитам гравців. Також у второмбета-тестуванні геймери зможуть пройти іншу частину основної сюжетної лінії, открытьнові побічні квести і інстанси з босами.

The story continues! as you know, the second open beta is coming. And yes, you’ll be able to play the game using your open beta 1 characters (they haven’t been deleted). ➡️ start: september 17th at 9pm cest. ➡️ end: september 19th at 9pm cestsee you on the servers! pic.twitter.com/hzgvi4dghh

— whitemoon games (@whitemoon_games) september 8, 2021

Після досить проблематичного старту першого открытогобета-тестування ми хочемо впровадити рішення, які допоможуть нам під час запускаігри і поліпшать стабільність серверів при великій кількості гравців.дивно, що атаки ddos під час відкритого бета-тестування дійсно допомогли нам визначити, що нам потрібно покращити. Майбутня відкрита версія буде спрямована на вирішення технічних питань, але ми також зможемо показати гравцям деякі виправлення, які ми впровадили, завдяки відгукам, – повідомив засновник студії whitemoon games кшиштоф данилевич.

Старт відкритого бета-тестування запланований нап’ятницю, 17 вересня. Розпочнеться бета о 22:00 за московським часом, а розпочнеться 19 вересня, о 22:00.

Важлива інформація для всіх гравців, які взяли участь в бета-тесті: ви зможете продовжити гру тими ж персонажами.

Клієнт гри доступний для завантаження з офіційного сайту brokenranks.com.

Broken ranks – це mmorpg від польської студії whitemoon, яка є продовженням браузерної гри the pride of taern. Проект планується до виходу на платформі пк і мобільних пристроях. Світ гри заснований на слов’янській міфології і виконаний в похмурих тонах.