Бізнес у Вконтакте або як заробити на продажах

200

Отже, на чому ми побудуємо свій бізнес? Будемо заробляти на групі вконтакте, але зробимо її комерційної спрямованості.

Але що ми будемо продавати?

Ви напевно бачили групу вконтакте речові, де продають різні кофти і т. д. Ми створимо теж саме, звичайно, ви можете використовувати не речі, а, припустимо, комп’ютерні приналежності. Або ж щось інше, що вам ближче.

Суть заробітку

Дуже коротко ( детальніше буде по мірі читання статті від початку до кінця ): ми створюємо групу вконтакті, завантажуємо картинки товарів, крутимо передплатників, репости, нам пишуть, що хочуть купити якусь річ. Припустимо, це комп’ютерна миша, яку ми продаємо за 500р,вони кидають нам гроші, ми йдемо на китайський сайт і купуємо там цю мишку за 350р.

Підготовка до роботи

1. Спочатку створюємо групу вконтакті. Для цього натискаємо “Мої групи – створити спільноту – публічна сторінка”
2. Називаємо її за своїм смаком, наприклад, “УниWatch – продаж унікальних годинників”
3. Вантажимо картинку, оформляємо її, додаємо обговорення, сторінку для відгуків. Все це можна скопіювати в інший який-небудь групі, знайти її не важко буде, я так думаю.

Початок роботи

1. Йдемо на китайський сайт з товарами. Можу порадити AliExpress або TinyDeal
2. Знаходимо потрібні нам товари. Я вибрав годинник, тому відкриваю сторінку годин і вибираю найбільш популярні. Качаємо картинки цих годин і завантажуємо їх в альбоми в своїй групі.
3. Створюємо багато альбомів з годинником різних типів. Наприклад, один альбом містить тільки електронні годинники, інший скелетоны, третій механічні.
4. Під картинками не раджу писати ціни, нехай пишуть краще вам в ЛС
5. Націнку на годинник робіть у 100-150р ( тут залежить від вашої жадібності )

Розкрутка спільноти

Для того, щоб у нас робили покупки, потрібно розкрутити співтовариство. Зробимо це таким способом.
1. Спочатку в групу накрутимо 500 чоловік, щоб вона не була зовсім порожній.Накрутити можна з допомогою botovoda або Vtope . Ну або свій сервіс використовуйте який-небудь, не важливо
2. Після цього створюємо запис на стіні, що разыграете, наприклад, якісь години. Для цього потрібно цю запис репостнуть і бути передплатником групи. Ну і вказуйте терміни проведення акції, говорите, що переможця виберіть з допомогою рандом.орг
3. Звичайно ж, малоймовірно що з 500 накручених користувачів хтось репостнет, тому крутимо репости свого запису, можна знову ж накрутити з допомогою Vtope
4. Якщо не хочете витрачати гроші на покупку годин, щоб віддати їх переможцю, то можна змінити вихідний код сторінки і підробити результат.

Висновок

Спосіб безсумнівно має масу плюсів, єдиний мінус – час. Самий головний плюс, що з таким заробітком в мінус неможливо піти, до того ж вкладення не потрібні, що теж добре. Головне, не робіть націнку товару більше 40%.
Всім удачі в заробітках!