Avowed позбулася провідних членів команди, за словами сценариста fallout: new vegas

15

Сценарист fallout: new vegas, alpha protocol, planescape: torment, pathfinder: kingmaker і багатьох інших гучних рольових ігор кріс авеллон (chris avellone) розповів в twitter, що команда avowed втратила провідних розробників. І це» поганий знак”, за його словами.

Джерело: microsoft

Кріс авеллон – один з колишніх співробітників obsidian entertainment. Він пішов зі студії в 2015 році через конфлікт з керівництвом. Як розповів авеллон, команда avowed позбулася провідного сценариста, провідного дизайнера, провідного дизайнера рівнів, директора проекту та інших людей. Деякі з них були переведені на grounded, наприклад, провідний дизайнер і провідний художник. Директор проекту ж взяв відпустку після того, як його замінили іншою людиною. А інші члени команди, за чутками, звільнилися.

They keep losing leads on that project, not a good sign

— chris avellone (@chrisavellone) september 1, 2021

Авеллон вважає, що все це — не просто природний процес всередині obsidian entertainment. У команді щось відбувається. Однак авеллон чув, що новий директор проекту набагато краще попереднього. Однак достовірної інформації про те, що відбувається в студії, у нього немає.

Нагадаємо, що цього літа журналіст venturebeat джефф грабб (jeff grubb) заявив, що до виходу avowed пройде ще чимало часу — реліз проекту планується не раніше ніж на 2023 рік. Гра надійде в продаж на пк, xbox one і xbox series x / s.