Asus і noctua анонсували geforce rtx 3070 noctua edition

15

«використовуючи наш великий досвід досліджень і розробок в області теплових технологій, ми створили новий радіатор графічного процесора, спеціально розроблений для робочих характеристик їх сучасних вентиляторів nf-a12x25», – сказав кент чієн (віце-президент корпорації і генеральний директор підрозділу asus multimedia business unit). “наша спільна робота дає геймерам і ентузіастам noctua, які піклуються про шуми, унікальну відеокарту, яка забезпечує максимальне розсіювання тепла на децибел випромінюваного шуму. Все це в пакеті, який ідеально поєднується з іншими продуктами noctua в пк для самостійної збірки”.

«клієнти вже досить давно просять нас створити рішення для охолодження графічних процесорів, тому для нас велика честь об’єднатися з asus. Використовуючи наші вентилятори nf-a12x25 і налаштувавши радіатор для використання з ними, нам вдалося домогтися значного поліпшення співвідношення продуктивності і шуму”, – пояснює роланд моссіг (генеральний директор noctua). “asus geforce rtx 3070, безумовно, вже була видатною картою, але ми впевнені, що вдосконалене охолоджуюче рішення noctua edition стане вишенькою на торті для клієнтів, які піклуються про шум».

Поліпшення noctua edition значні: рівень шуму значно знижений: на 15 дб (a) при середній швидкості обертання вентилятора і на 9 дб (a) при максимальній швидкості обертання вентилятора. При використанні в корпусах з хорошою вентиляцією і при помірних температурах навколишнього середовища 24 ° c або нижче відеокарта буде підтримувати роботу своїх вентиляторів на дуже низькій швидкості навіть при 100% завантаженні графічного процесора. В таких умовах noctua edition забезпечує зниження рівня шуму на 5,7 дб (a) в порівнянні зі стандартною версією. При рівні всього 12,6 дб (a) відеокарта майже безшумна. Це дозволяє клієнтам з добре вентильованими корпусами і помірними температурами навколишнього середовища грати в ігри або виконувати інші завдання з інтенсивним використанням графічного процесора практично в повній тиші.

Geforce rtx 3070 noctua edition має напівпасивну настройку управління вентилятором (технологія asus 0db), яка може повністю відключати вентилятори, коли температура графічного процесора опускається нижче 50 ° c. Це означає, що в типових конфігураціях з температурою навколишнього середовища від низької до помірної і в добре вентильованих корпусах відеокарта може працювати без вентилятора при більш низьких навантаженнях на графічний процесор (наприклад, під час офісних завдань, перегляду веб-сторінок або легких ігор). Навіть при високих навантаженнях на графічний процесор, наприклад, під час ігор або тестування, швидкість обертання вентилятора буде залишатися надзвичайно низькою, якщо температура всередині корпусу не буде занадто високою.

Купити відеокарту від asus і noctua edition, можна буде з середини жовтня 2021 року.