Assassins Creed: Origins міні огляд

88

Сьогодні Assassin’s Creed є, мабуть, єдиною конвеєрної серією, в якій разраб не обмежені в своїх експериментах.

Основна структура відкритого світу продовжує залишатися в кожній з ігор, а от можливості героя і інші ігрові елементи часом змінюються в дуже кардинальну бік.

Вже стало традиційним, що кожна нова гра з цієї серії переносить нас у якусь нову епоху. Assassin’s Creed: Origins не став винятком, і тепер гравець може побігати по пісках Стародавнього Єгипту. При цьому гра вміло переплітає сюжетну лінію з історичними подіями. Останні тут виступають в якості фону. Масштабні пригоди, інтриги і сюжетні повороти – тут все це є.

Як підручник історії

У своїй точності і увазі до деталей Assassin’s Creed: Origins цілком може претендувати на звання підручника з історії. У містах ви побачите архітектуру, яка точнісінько відповідає тому, що було багато століть тому. Втім, не єдиними містами: в ході своїх мандрів вам доведеться вдосталь побувати і в пустелях, а також незайманих лісах Стародавнього Єгипту. Взагалі Assassin’s Creed: Origins це одна з небагатьох ігор, присвячених античному місту, враховуючи, що подібний сетинг сьогодні в іграх зустрічається не так часто.

Assassin’s Creed тепер більше rpg, ніж коли-небудь так цього

Разом з епохою розробники внесли зміни і безпосередньо в геймплей. Якщо попередні частини, хоч і використовували елементи RPG, але при цьому продовжували залишатися екшеном від третьої особи, то Origins в цьому плані ще більше змістився в бік рольової гри.

Тепер тут з’явилася не тільки прокачування, але і можливості, які безпосередньо залежать від рівня розвитку персонажа. Наприклад, якщо у вас маленький рівень, але ви все рівно вирішите замахнутися на великі території, то вас чекають сутички з практично невразливими ворогами. Боси теж стали значно складніше, вимагаючи тепер більш продуманого підходу.

 

Гра може похвалитися величезними можливостями в плані прокачування. Тут ви зможете підбирати собі найкраще озброєння, вибирати найшвидших скакунів і покращувати броню. А головний герой тепер може накопичувати лють і має спецприемами.

Також в грі з’явилося кілька видів луків, які можна використовувати в боях на довгих дистанціях. А ось стелсовая складова гри майже не змінилась. Іноді можна прибрати супротивників і за допомогою безшумних стріл, але в основному весь стелс зводиться до того, що ви ховаєтеся в густій траві.

Нова механіка бою

 

Змінилася і механіка гри. Так, у ній з’явився орел, з допомогою якого гравець може вивчити місцевість, зазначивши важливі місця і людей. Ви й помітити не встигнете, як цей пернатий товариш стане вашим незамінним помічником. Однак навіть з цим, здавалося б, узаконеним читом на гру у вас піде не менше п’ятдесяти годин.

Крім проходження сюжетної лінії вас будуть змушувати виконувати побічні завдання на зразок штурму фортець і изучениях гробниць на предмет прихованих у них скарбів. Без цього ви не зможете отримати необхідний для виконання багатьох завдань рівень. Благо всі ці завдання досить багатогранні (взяти, наприклад, хоча б гонки на колісницях і гладіаторські поєдинки) і продумані, тому ні про який рутині і мови йти не може.

Що в підсумку?

В результаті у нас вийшла гра, якій вдалося не тільки зберегти переваги попередніх частин, але і привнести в серію щось нове. Тому, якщо ви шанувальник «асасина», то вердикт однозначний: грати, грати і ще раз грати!

Зовсім скоро розпочнуться рождесвенские розпродажі в ubistore і цю гру мабуть варто купити однією з перших.

Купити

Джерело: http://astral-td.com.ua/