Archeage-гайд по квестах літопису» спогади про майбутнє “

16

Літопису в грі archeage – це особливий ланцюжок квестів, яка розкриває подробиці глобального сюжету гри. Минулі літописи « “важко бути напівбогом «і» ціна піратського щастя”, розкривали лорда калеіль, а також морфеуса і марлі. В даному ж гайді піде мова про новий літопис « “спогади про майбутнє«, який розповість про наслідки для» кладовища драконів «спотворення часу після завершення події в»іфнірі”.

Основна мова в гайді піде про проходження моментів, з якими у гравців в процесі проходження літопису можуть виникнути труднощі. Справа в тому, що деякі квести літопису мають характер старої школи – “піди туди, не знаю куди, знайди те, не знаю що”, і якщо ви цінителі подібного і любите цілу годину ламати голову над вирішенням подібного завдання, то рекомендую для початку спробувати пройти літопис самостійно, без підказок з гайда.

Другий момент, про який слід згадати, літописи – це ланцюжки квестів, які створені не для того, щоб надати гравцеві в кінці якусь цінну нагороду. Вони створені для розкриття сюжету гри. Більш того, без читання квестів можна запросто застрягти на проходженні літопису, не розуміючи, що від вас вимагається.

Що ж стосується нагороди, то вона, як і у всіх літописів, скромна – титул 1 ур. “пам’ятає майбутнє” і новий титульний герб у вигляді черепа динозавра (ну, вірніше, дракона, але виглядає як динозавр). Підійде для найстаріших.

Сам гайд буде побудований таким чином, що сюжет і текст квестів переказуватися не буде, щоб мінімізувати спойлери, а лише будуть порушені найскладніші в проходженні моменти.

Як почати проходити літопис

Квести літопису

1. Важлива персона

За першим квестом нас відправлять до агента картера, нвц, який буде нас чекати в таборі щ.и. Т. А в локації «пустка корвуса».

Він дасть завдання відправитися в локацію» кладовище драконів ” до нвц агент естар, який чекатиме поруч з будинком регіональної громади. Протягом усього ланцюжка до естару доведеться бігати часто.

Далі в гайді будуть згадуватися тільки ті завдання, з якими можуть виникнути складнощі.

2. Загадковий землетрус

За цим завданням нам потрібно буде знайти мінотаврів в околиці форту лавіон, а також посох мінотаврів.

Мінотаврів знайти легко.

А ось посох-трохи складніше. Він знаходиться в одному з шатрів мінотаврів трохи вище.

5. Вчорашній день

В даному квесті потрібно полагодити зламаний частокіл неподалік від шамана екіхонов. Два місця видно відразу.

9. Послуга за послугу

Дев’ятий квест в ланцюжку. Тут потрібно знайти кістковий порошок. Валятися він буде просто посеред дороги в даному місці.

10. Довгоочікувана відповідь

За цим завданням нам потрібно буде відправитися в локацію «академія», і там в таборі щ.і. Т. А знайти нвц.

19. Подібне подібним

З цього квесту потрібно зібрати воду грунтового озера. Зробити це можна в даному місці.

22. Прокляте джерело

Неподалік від нвц великий шаман морн, який видає даний квест, обійдіть стирчить з центру озера величезну кістку і квест зарахується.

25. Всебічне дослідження

Ми підійшли до найскладнішого квесту літопису, до якого найбільш справедливо вислів “піди туди, не знаю куди, знайди те, не знаю що”. Отже. По квесту нас просять зібрати різні зразки.

Більш того, в квесті навіть сказано, що зробити це потрібно у «озера драконівських сліз», але як виявилося, це не зовсім так. Можна прочесати все озеро, і тільки в одному місці, біля берега, де здається риба, це можна зробити.

Але там ви знайдете тільки перших 3 зразка. Найскладнішим виявилося знайти кістковий порошок. Особисто я облазив всі драконячі кістки в радіусі 1 км, але, як нескладно здогадатися, це було безрезультатно. Через годину безплідних спроб прийшла думка подивитися опис необхідного квестового предмета в корейській версії гри, і бінго! корейське опис виявилося більш докладним і там зокрема говорилося, що потрібна кістка стирчить в центрі озера… Десь ми це вже чули, вірно? вірніше, таких місць з стирчить кісткою з озера в локації 3, і вони навіть видно на карті, але нам конкретно потрібно те, де стоїть великий шаман морн. Підходимо, використовуємо скребок і забираємо заповітний кістковий порошок.

27. Доля або воля

Завдання-знайти аранед в таборі слідопита. На тлі попереднього квесту-суща дрібниця, бо у цього табору навіть власний телепорт є в книзі порталів.

28. Обгрунтований сумнів

У наступному квесті також потрібно знайти аранеда. Знаходиться відносно недалеко.

29. Пошук сліду

Даний квест знову поверне нас до місця, де здається риба у “озера драконівських сліз”, і там і буде необхідний нам “слід”.

Потім цей же квест відправить вас по декількох нпц, а останнього з них потрібно буде знайти поруч з «передовою заставою» на «півострові падаючих зірок».

32. Замкнений сундук

Ми знову шукаємо аранеда. На цей раз звільняємо його з полону мінотаврів в даному місці.

37. Спроба дезінформації

У цьому квесті потрібно захопити мінотавра. Для цього підійде тільки один з мінотаврів, званих» страж громового ущелини”, якому потрібно опустити хп нижче 50%, після чого застосувати мережу.

38. Тактика допиту

У заключний раз ми шукаємо аранеда. Цього разу він просто чекатиме нас у таборі слідопитів.

40. Яйце дракона

Це передостанній квест літопису. Тут нам потрібно знайти кам’яне яйце дракона. Знаходиться воно в самому кінці моста над “озером драконівських сліз”.

Після цього квесту залишається фінальний квест з діалогом, і літопис пройдено, після чого гравець отримує нагороду – титул 1 ур. “пам’ятає майбутнє” і новий титульний герб у вигляді черепа дракона.

Післямова

Післямова, яка відкриється після завершення літопису.